Ruský přírodní lék, který vám pomůže zlepšit váš zrak

0
(0)

Dalibor , 06. 10. 2020

Ruská věda patří v mnoha oborech ke světově velice uznávaným, počínaje medicínou, přes matematiku, informatiku, až k astrofyzice, Mezi vynikající odborníky pocházející z této země patřil také lékař Vladimír Petrovič Filatov.

Tento lékař v podstatě předběhl dobu, protože se již v 60. letech minulého století nebál propojit lékařské postupy popsané v učebnicích a odborných publikacích s přírodními, alternativními metodami. Svůj život zasvětil péči o lidský zrak a zlepšen poškozeného vidění.

Doktor Filatov je také autorem unikátního receptu, který napsal na základě svého bádání a bohatých praktických zkušeností. Praxe ukázala, že užívání jím předepsané šťávy řadě pacientů pomohlo a došlo u nich ke skutečnému zlepšení jejich zraku.

Léčivý nápoj z dalekého Ruska

Pro výrobu léčivé šťávy podle receptu doktora Filatova budete potřebovat

  • 100 ml přírodní šťávy z rostliny aloe vera
  • 300 g kvalitního včelího medu
  • ½ kg drcených vlašských ořechů, a
  • šťávu ze 3 až 4 citronů, v závislosti na jejich velikosti.

Z rostlin aloe vera otrhejte zdravé, větší listy a řádně je omyjte pod tekoucí vodou. Poté je vložte do hrnce, zalijte studenou vodou a povařte. Vařené listy nechejte vychladnout a poté je propasírujte přes gázu, abyste z nich získali šťávu. Tu poté smíchejte s ostatními ingrediencemi uvedenými v receptu.

Léčivý roztok, který jste si takto vyrobili, doporučuje doktor Filatov pít třikrát denně, a to vždy 30 minut před jídlem.  Trvání kúry není nijak omezeno, obvykle se může udělat pauza tehdy, když začnete vnímat zlepšení svého vidění.

Zázrak zvaný aloe vera

Hlavní tajemství úspěchu tohoto receptu představuje bezpochyby šťáva z aloe vera, protože ta je známá svými léčivými účinky při různých jiných zdravotních problémech, například zažívacích problémech, zánětech rozmnožovacího ústrojí, kardiovaskulárních onemocněních, tuberkulóze i při onemocněních ledvin.