Romantická snídaně? Zkuste připravit své drahé polovičce vajíčka natvrdo podle návodu jako miliony sledujících před vámi!

0
(0)

Dalibor , 12. 09. 2020

Jak udělat svému protějšku radost hned po ránu? Co takhle ozvláštnit snídani něčím zajímavým? Udělat gesto, které jednoznačně prozradí, jak drahou polovičku milujete? Vyzkoušejte uvařit vajíčka tak jako Gina Morano! Video, které se doslova stalo virálním totiž shlédlo již takřka 20 milionů lidí po celém světě, přitom je recept nadmíru snadný a udělá radost dětem i milovaným partnerům.

Láska prochází žaludkem

Jídlo je nejen skvělá příležitost, jak se dostat do srdce druhého člověka, ale také možnost dokázat blízkému svou lásku. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. A proč nezačít s takovým gestem hned při snídani, kdy začíná krásný den. Lahodné snídani, která je k tomu připravená tímto způsobem, neodolá nikdo. Ani gestu, které jednoznačně říká: Miluji tě a jsem tady pro tebe! Navíc zvládne toto překvapení přichystat i naprostý kuchař začátečník, protože kdo by nezvládl uvařit vajíčka natvrdo?

Projevte lásku skrze vajíčko natvrdo

Koho by nepotěšila po ránu připravená snídaně? Už jen toto gesto je od milované polovičky milé, ale snídaně servírovaná tímto způsobem dokáže víc než to. Poukážete totiž na své ryzí city, které k milovanému člověku cítíte. Přitom je příprava tohoto překvapení snadná. Stačí se podívat na video Giny Morano, kde je postup dopodrobna popsaný. Na začátku však stačí jediné, uvařit klasickým způsobem vajíčko natvrdo.

Jednoduchý, ale dokonalý způsob podávání

Vajíčko natvrdo a romantika? Ano! Během vaření vajíčka si postupně připravte kousek kartonu vystřižený z krabice od mléka, dvě velké pevné gumičky a špejli (případně můžete použít čistou tužku nebo násadu od štětce). Po uvaření vajíčka z něj oloupejte skořápku, vložte do přehnutého kartonu na poloviny, upevněte špejli a zajistěte balíček s vajíčkem gumičkami. Důležité je pracovat s ještě horkým vajíčkem. Na konec stačí dát na hodinu chladit do chladničky. Po rozbalení balíčku stačí překrojit na půl a říci: Miluji tě, lásko moje!