Recept ruského profesora má ambice vyléčit rakovinu

0
(0)

Dalibor , 08. 10. 2020

Profesor Memerski, ruský vědec, na své přednášce uvedl, že jím vynalezená směs vyživí celé tělo, ve kterém se potom rakovina nemůže objevit. Tento revoluční lék má vyléčit z rakoviny tisíce lidí tím, že čistí cévy, játra a ledviny a k tomu posiluje srdce a imunitní systém. Tato směs prý také zlepšuje funkci a paměť mozku, pomáhá předcházet infarktu a obnovuje zdraví těch, kteří prodělali infarkt nebo mrtvici. Mnoho lidí říká, že se jedná o nejlepší lék proti všem druhům rakoviny.

Jednoduchá kombinace zdraví prospěšných potravin funguje jako lék

Pro přípravu tohoto vysoce účinného léku budeme potřebovat:

  • 15 citronů,
  • 12 palic česneku,
  • 1 kg medu,
  • 400 g mladé zelené pšenice,
  • 400 g čerstvých vlašských ořechů.

Nejprve si připravíme pšeničné klíčky: vložíme pšenici do skleněné nádoby, nalijeme na ni vodu a necháme stát přes noc. Po 10 až 12 hodinách přenici přecedíme a důkladně propláchneme. Následně necháme v míse po 24 hodin. Pšenice by měla mít klíčky asi 2 mm velké. Samotný lék připravíme tak, že v mixéru rozdrtíme 5 citronů (se slupkou) a dáme je stranou. Potom rozdrtíme očistěný česnek a ořechy a přidáme připravené drcené citrony. Odšťavníme zbylé citrony, šťávu přidáme do směsi a mícháme, dokud není směs homogenní. Přidáme med, promícháme dřevěnou lžící a poté necháme tři dny odpočívat v chladničce.

Dvě lžíce každé dvě hodiny pro boj s rakovinou

V případě, že nemáte rakovinu a léčivou směs užíváte spíše pro získání energie, mladistvého vzhledu a udržení zdraví, konzumujte tento lék čtyřikrát denně, vždy 30 minut před snídaní, obědem, večeří a ulehnutím ke spánku. Pokud se léčíte s rakovinou, doporučuje se užívat jednu až dvě lžíce každé dvě hodiny. Lék obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály, bioaktivní látky, bílkoviny, sacharidy a rostlinné tuky. Tím zlepšuje funkci všech vnitřních orgánů a žláz, které udržují zdraví těla, a také vede k úplné léčbě rakoviny, tvrdí lékař.