"Zelená bomba" - nápoj oblíbený hlavně před letní sezónou, kdy každý potřebuje spálit pár kilo tuku. Navíc detoxikuje organismus.

0
(0)

Dalibor , 23. 03. 2021

Během hubnutí je velmi důležité doplňovat klíčové minerální látky a vitamíny, aby organismus správně fungoval. Jedině v takovém případě je totiž možné zajistit skutečně zdravé hubnutí, kdy se budete cítit dobře a během ztráty přebytečných kilogramů nebudete negativně ovlivňovat imunitní systém a celkové zdraví. Pomůže vám s tím i následující recept na vynikající a hlavně účinné smoothie plné prospěšných látek.

Co budete potřebovat?

  • jeden zmražený banán
  • lžíce strouhaného zázvoru
  • dvě lžíce mletého lněného semínka
  • sklenice mražených borůvek
  • půl hrnku špenátu
  • trocha ledu

Návod na přípravu vitamínové bomby pro podporu hubnutí

Postup celé přípravy je velmi jednoduchý, protože stačí smíchat všechny potřebné ingredience a důkladně rozmixovat. Podle potřeby přidejte i trochu vody, aby vznikla hmota o požadované konzistenci. Naopak když vodu téměř nepřidáte, můžete si takto vytvořit zdravou zmrzlinu ideální pro osvěžení do horkých letních dnů. Pro zvýšení obsahu bílkovin a vytvoření skutečně plnohodnotné svačinky například po cvičení může být vhodné přidat trochu proteinového prášku. Klidně doplňte i další ovoce, to už je otázka chuti.

Výhody pro zdraví

A v čem spočívají hlavní výhody pro zdraví u konzumace této směsi? O zdravosti vás přesvědčí nejenom působivá lehce zelená barva, ale především obsah jednotlivých látek. Doplníte totiž cenné minerální látky, jako jsou hořčík, zinek, vápník a další. Kromě toho se například zázvor postará o lepší spalování tuku, protože podpoří tvorbu tepla. Mražené borůvky jsou zase zdroje antioxidantů, které chrání organismus před negativním vlivem stárnutí. Dopřávejte si tak tento recept klidně i několikrát do týdne a uvidíte, že se to pozitivně odrazí na fungování celého organismu včetně imunity či celkové vitality, kdy budete mít energie doslova na rozdávání.

👍 Tento návod je užitečný