Recept na Tukožroutsý nápoj hubnutí z červené řepy. Takové a další prospěšné výhody má pravidelná konzumace červené řepy.

0
(0)

Dalibor , 11. 03. 2020

Pokud jde o dietu, skoro nikdo se nezmiňuje o skvělých vlastnostech červené řepy. Právě díky ní se může hodně modelek pyšnit štíhlou postavou a dobrým zdravým.
Výhody červené řepy: Červená řepa je královna zeleniny a její výhody jsou úžasné.

 

Má příznivý vliv na kardiovaskulární systém a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Obsahuje mnoho zinku a železa, kyselinu listovou, beta-karoten, vitaminy skupiny A, B, R.

 

Lidé trpící gastritidou nebo žaludečním vředům by se měly zdržet konzumace syrové červené řepy, protože dráždí stěny žaludku, ale s klidem mohou jíst vařenou řepu - je dokonce chutnější a sladší.

Pokud ji pravidelně konzumujete, budete překvapeni, jak bude vaše pokožka vypadat mladší pružnější. Možná jste nevěděli, ale pokud jí šťávu přidáte do šamponu, zbavíte se mastné pokožky a lupů.

Recept na hubnutí:


Takový nápoj vám nejenže pomůže zbavit se nepříjemných kilogramů navíc, ale očistí vaše tělo od toxinů. Přidejte zázvor, který zlepší metabolismus a borůvky dodají sladkost.


 
Ingredience:

  • 1 červená řepa
  • 1 zelené jablko
  • 1 čajová lžička čerstvého zázvoru
  • 50g borůvek
  • 300ml vody

Příprava:


1.) Syrovou červenou řepu očistěte od kůry.
2.) Očistěte jablko od slupky a vyřízněte jádro.
3.) Očistěte zázvor a nastrouhejte ho.
4.) Umyjte borůvky a jemně nakrájejte jablko a červenou řepu.
5.) Smíchejte všechny přísady a rozmixujte je, dokud nevznikne kaše.
6.) Přidejte vodu a směs zamíchejte. Nápoj je připraven.

 

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.