Kouřil jsem krabičku cigaret po dobu 40 let. Díky tomuto nápoji jsem si vyčistil plíce a mnohem lépe dýchám.

0
(0)

Dalibor , 10. 02. 2021

Zvlášť v koronavirovém období je nutné věnovat více pozornosti své imunitě a péči o své zdraví. Víte, jak se starat například o své plíce? Máme pro vás skvělý recept na nápoj, který vaše plíce vyčistí od veškerých toxinů.

Péče o imunitu je zásadní pro vaše zdraví

Nejen v dnešní době je potřeba se starat o vlastní imunitu. Předejdete tak všem nepříjemným nemocem, které vám jinak mohou potkat a znepříjemňovat vám život. Zbystřete zejména ve chvíli, pokud kouříte. Tento detox pro vaše plíce je však potřebný a účinný i pro nekuřáky, a tak jej doporučujeme  naprosto všem jako preventivní krok.

Pro nápoj účinný na vyhánění toxinů z plic si připravte:

  • 400 g cibule
  • 1 litr vody
  • 400 g cukru (nebo například javorový sirup)
  • 2 lžíce kurkumy
  • menší kořen zázvoru

Vodu nalijte do hrnce a nasypte do ní cukr. Pod mírným plamenem přiveďte vodu k varu. Nastrouhejte kořen zázvoru a nakrájejte cibuli na čtvrtky, oboje poté vhoďte do vroucí vody. Přidejte také kurkumu a snižte teplotu plamene. Směs vařte, dokud se nevyvaří přibližně polovina vody. Po uvaření zceďte do uzavíratelné sklenice a po úplném vychladnutí uchovávejte v lednici.

Připravenou tinkturu dávkujte dvakrát denně

Výslednou tinkturu z účinných ingrediencí uchovávejte v lednici, vydrží vám na dlouhé týdny. Každé ráno si dejte dvě lžičky na lačno a večer dvě lžičky elixíru po jídle. Pomůže vám to nejen pro celkovou imunitu, ale hlavně pro vaše zdravé plíce. Těm totiž tento elixír pomůže od všech nežádoucích toxinů, které se vyplaví klasicky z těla pomocí vylučování nebo pocení.

Věnovat čas a námahu svému zdraví a imunitě je velmi důležité. Vždyť nikdo z nás nemá nic cennějšího, než je život a zdravé tělo. Proto se snažte pečovat o své zdraví nejen těmito tinkturami, ale také sportovní aktivitou nebo vyváženou stravou.

👍 Tento návod je užitečný