--> --> Recept na kosmetický přípravek, který vás zbaví skvrn na vaší pleti - iRecept

Recept na kosmetický přípravek, který vás zbaví skvrn na vaší pleti

-->
-->
0
(0)

Dalibor , 17. 12. 2020
-->

Kožní problémy trápí většinu žen. Proto pořizujeme nejrůznější krémy, které jsou často finančně náročné. Na vaši pleť mají vliv různé faktory. My vám dneska prozradíme jednoduchý návod, jak se zbavit problematické pleti.

Vyměňte chemické přípravky za ty přírodní

Většina kosmetických přípravků, které se nám snaží pomoci s problematickou pletí, jsou drahé a hlavně plné chemických látek. Přitom naše tělo a pleť volá hlavně po přípravcích přírodních. Zkusili jste někdy svou pleť svěřit do péče bylinkám?

Právě přírodní výtažky a bylinky mohou pomoci od vašich problémů s pletí. Ať už vás trápí akné, drobné pupínky nebo skvrny, všechny tyto problémy dokáže vyřešit možná jen jedna jediná bylinka. Zkuste vsadit na petržel.

Petržel je podceňovaná rostlina

Možná se právě teď divíte, jak je možné, že v jednoduchém receptu na krásnou pleť najdete zrovna petržel. Tuto bylinu je dobré zařadit nejen pro běžné užívání v kuchyni. Petržel má totiž skvělé regenerační schopnosti a pomáhá zesvětlit tmavé skvrny. Je bohatá na všemožné živiny, které pomáhají od otoků, zarudnutí, od skvrn i vrásek.

Chcete znát jednoduchý recept? Pro přípravek na pleť si připravte:

  • 200 ml vody
  • 1 lžičku jablečného octa nebo citronové šťávy
  • 2 lžíce nasekané petržele

Petržel zalijte 200 ml vroucí vody a nechte asi 15 minut vařit. Po vychladnutí přidejte jablečný ocet nebo citronovou šťávu. Směs slejte do skleněné uzavíratelné lahve a skladujte v lednici. Tento přípravek použijte každé ráno i každý večer pro očistu pleti. Směs s petrželí krásně napne a vyčistí vaši pleť a po měsíci užívání dokonce zmizí všechny nežádoucí skvrny.

Věříme, že díky zázračné přírodě a tomuto jednoduchému receptu na čistící přípravek vaše pleť zase o něco omládne, bude pevnější, vypnutější a zářivější. Tento recept i další přípravky z bylin či přírodních výtažků doporučujeme nejen na pleť a očistu kůže, ale také pro vaše celkové zdraví a vnitřní harmonii.

-->