Prozradíme Vám jak s pomocí dýně snížit vysoký cholesterol, cukr a triglyceridy v krvi

0
(0)

Dalibor , 06. 02. 2020

V tomto článku najdete skutečný příběh jednoho čtenáře, který si s pomocí tykve snížil svůj vysoký cholesterol.

Podělil se s námi o svou zkušenost s tím, co dokáže jedna netradiční přírodní léčba, bez žádných farmaceutických léků, udělat nejen s cholesterolem, ale i krevním cukrem, tuky a triglyceridů v krvi.

No a tady je už jeho příběh:

Stalo se mi to před několika měsíci, když mi můj profesor ukázal výsledky krevních testů.

A musím říct, udělali na mě opravdu dojem.

Vlastně dojem je slabé slovo. Když jsem viděl hodnoty parametrů moči, cholesterolu, krevního cukru, lipidů a triglyceridů, byl jsem doslova šokován.

Všechny uvedené veličiny vysoce překračovaly normální hodnoty. Čekal bych, že člověk v takovém stavu by měl být dávno mrtvý. No nebyl. Ten člověk byl stále živý.

Profesor nejprve svou rukou zakrýval jméno. Poté, když ji dal pryč, uviděl jsem na papíře jméno. Tím pacientem byl sám profesor.

Proto jsem se ho zeptal: "To myslíte vážně? Ale jak? Co se stalo? "

Usmál se na mě a ukázal mi další analýzu krve se slovy: "Podívej se na tohle a porovnej to s první analýzou. Pak se podívej na data obou testů ".

A to jsem také udělal. Hodnoty jednotlivých veličin na druhém testu již byly všechny v normě. Tato krev již byla perfektní a bez chyb.

Podruhé jsem zůstal šokován, když jsem se podíval na data. Rozdíl mezi těmito dvěma testy byl pouze 1 měsíc.

Proto jsem se ho znovu zeptal: "Jak jste to dokázali? Toto je vskutku úžasné! "

Potom mi profesor prozradil, že za tento malý zázrak vděčí svému lékaři. V podstatě, jeho lékař mu doporučil jednu netradiční léčbu, kterou mu poradil jeho kolega, jiný lékař.

Také mi prozradil, že tuto léčbu vyzkoušel už několikrát a vždy se stejně skvělými výsledky.

A dokonce i sám lékař mého profesora používá tuto léčbu alespoň jednou za rok. Buď preventivně nebo tehdy, když si udělá krevní testy a některé ze zmíněných veličin jsou mimo normy.

Doporučujeme vám, abyste ji vyzkoušeli i vy. Určitě nebudete litovat.

Jak přírodně snížit cholesterol, cukr, tuky a triglyceridy v krvi
Tak, no tady už je profesorova tajemství:

Každý týden po dobu 4 týdnů si kupte v obchodě čerstvou oranžovou dýni. Každý den z ní odkrojte 100 až 120 gramový kousek a zbytek držte uskladněn v lednici.

Z vyříznutého kousku oloupejte slupku, nakrájejte ho na menší kousky, ty vložte syrové do jejich mixéru, přidejte trochu vody a dobře to rozmixujte, dokud nezískáte hladkou homogenní směs.

Pijte tento vitamínový nápoj 15 až 20 minut každý den před snídaní.

Určitě dělejte tuto kúru pravidelně každý den po dobu jednoho měsíce, případně tehdy, když potřebujete snížit hladinu krevního cholesterolu.

Na co nesmíme zapomenout
Nejlepší věcí na této kúře je, že ji máte zcela pod kontrolou.

Nezapomeňte však vždy před jejím zahájením a po jejím skončení si jít dát udělat krevní testy, abyste si uměli změřit její účinnost.

Můj profesor mi řekl, že tato kúra nemá žádné vedlejší účinky, protože jediné, co zahrnuje, je jedna přírodní zelenina a voda (nápoj nikdy nepřislazujte!).

Jako dýně léčí?
Můj profesor je skvělý chemický inženýr. Proto se rozhodl prostudovat dýni, aby zjistil jak funguje.

Pomocí chemické analýzy v ní našel látky, které odstraňují špatný LDL cholesterol z cév a z těla ho vyplavují prostřednictvím moči.

Výsledkem toho se pak člověk cítí mnohem lépe, je plný energie.

Doufáme, že vám tento článek přijde na užitek, a že se s ním podělíte i se svými přáteli a známými. Oni lze také potřebují pomoci s cholesterolem, cukrem či triglyceridy v krvi.