Nechápali proč si svoje boty stříká lakem na vlasy, ale teď jí tleskají. Toto byste měli dělat také.

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2020

Lak na vlasy svůj účel naznačuje již podle názvu. Vyzkoušet ho můžete ale i na spoustu jiných věcí a uvidíte, že je účinný. Některé dámy si s ním například stříkají kůži, aby se jim nevyhrnovaly šaty, jiní si s ním fixují obočí, aby vytvořili dokonalý make-up look.

V každé domácnosti

Snad již ani není domácnost, kde by se lak na vlasy nepoužíval. Dokonce i malíři s tím občas nahrazují běžný malířský fixační sprej, aby jejich obrazy dlouho vydržely. Pokud doma sprej na vlasy máte, můžete vyzkoušet ještě jednu z metod použití, a tou je stříkání bot.

Nastříkejte hlavně lodičky

Boty na podpatku tvarují nohu a vytvářejí dojem sexy chůze. Ženy si ale občas boty zkouší v obchodním domě a až doma zjistí, že jim vyklouzává noha. Může se to stát ve chvíli, kdy si vezmete silonky, nebo se jen bota časem zvětší.

Stačí nastříkat lakem na vlasy botu i patu a uvidíte ten rozdíl. Hned vám bude noha v botě mnohem lépe držet. Nemusíte se pak bát v lodičkách chodit rychleji, protože budou pevně na svém místě.

Další využití laku na vlasy

Přemýšlíte, jakým způsobem ještě tento vynález v domácnosti zužitkovat? Máme pro vás další užitečné tipy.

Pokud jste si namalovaly nehty a už teď víte, že lak nestihne zaschnout a vy přijdete pozdě, zasáhněte. Stačí, když nehty postříkáte lakem na vlasy a ponoříte je do studené nebo ledové vody. Lak rázem zaschne a můžete se vydat na cestu. Dokonce vám potom nalakované nehty i déle vydrží.

Čištění bílé košile

Lak na vlasy vám pomůže také odstranit skvrny, i když se to zdá neuvěřitelné. Dámy si nejčastěji špiní bílé trička nebo halenky, jelikož se oblékají až po tom, co mají udělaný make-up. Když si nedopatřením takto košili ušpiníte, zkuste na místo nastříkat lak na vlasy a počkat. Pak půjde skvrna mnohem lépe dolů.

Takový postup praktikujte ovšem jen na bílé prádlo. Na barevném by se totiž mohly udělat skvrny a oblečení by se tak znehodnotilo.