Jarka 48 "Každé ráno jsem se naučila vypít sklenici vlažné vody nalačno". Toto mi pomohlo s mnoha problémy.

0
(0)

Dalibor , 29. 04. 2021

Všichni víme, že voda je pro nás velmi důležitá tekutina, bez které se nejsme schopní obejít. Díky tomu se dá říct, že voda je pro nás jednou z nejdůležitějších tekutin. Velmi známý je také fakt, že bychom měli denně vypít poměrně velké množství vody.

Voda může být pro naše tělo velmi užitečná a mít na nás blahodárný vliv.

Ovšem k tomu, aby tomu tak bylo, musíme dodržovat při pití vody určitá pravidla. Je nutné pít vlažnou vodu a pít ji na lačno. S čím vším vám takto pitá voda může pomoci?

Lepší metabolismus

Pokud budete pít každé ráno vlažnou vodu na lačný žaludek, zlepší se váš metabolismus. Lepší metabolismus může mít každý. V čem je to dobré? Vlažná voda váš metabolismus zrychlí, díky tomu budete více a lépe spalovat tuky, což vám může pomoci třeba i při hubnutí. Kromě toho bude vaše tělo celkově lépe pracovat, což bude mít vliv na celé fungování vašeho těla. Vlažná voda ale nemá jen tuto výhodu, ale hned celou řadu dalších.

Detoxikace těla

Vlažná voda vám pomůže i s pravidelnou a průběžnou detoxikací těla. I to je velmi důležité. Je potřeba, aby vaše tělo bylo pravidelně a průběžně zbavována nebezpečných látek, kterým říkáme toxiny. Jedině tak totiž může vaše tělo správně fungovat. Znečištění těla zevnitř se většinou filtruje přes kůži, na které se mohou začít objevovat místa s ekzémy, suchou kůží a dalšími kožními problémy. Pokud na svém těle najdete něco takového, je čas na okamžitý detox.

Vyhlazení vrásek

Vyhlazení vrásek je otázka, se kterou se potýkají zejména ženy. I s tím jim může pomoci pravidelné a správné pití vody. Že vám není jasné proč? Důvod je opravdu jednoduchý a jasný. Dostatečné množství vody v těle dokáže hydratovat pokožku. Ta je díky získávané hydrataci pružnější a dochází k eliminaci vrásek. Kromě toho vám také dostatečná hydratace pomůže eliminovat výskyt suché kůže, která vás na těle může trápit.