Děkuji za tento úžasný recept. Už netrávím část noci v koupelně, a ti, kteří mají tento problém, mi budou dobře rozumět.

0
(0)

Dalibor , 05. 11. 2020

Inkontinencí trpí spousta starších lidí, trápit ale může také mladší ročníky. Problémy mohou nastat hlavně po porodu, kdy je potřeba posilovat svaly pánevního dna. Některé ženy s tím ale nemají problém ani ve starším věku. Pro ty, co inkontinencí trpí, ale máme skvělý tip, který vám od tohoto problému uleví, a nebudete muset řešit další věci s tím spojené.

Věděli jste, že stačí pouze převařit větvě z třešní?

Výsledek vám zaručí pár větviček, které si natrháte z třešňového stromu. Můžete si tak tento „lektvar“ udělat kdykoliv během roku, pokud vás inkontinence přistihnu nepřipravené. Větve si nalámejte tak, aby se vám vešli do hrnce nebo velké kastrolu. Vložte do hrnce, a nalijte na ně asi 4x více vody a poté přiveďte k varu. Vařte asi 15 minut a tuto převařenou vodu z větviček pije kdykoliv místo vody nebo čaje.

Nezapomeňte větvičky pořádně očistit a nejlépe nechat přes noc ve vodě, aby z nich špína úplně zmizela. Můžete opakovaně používat stejné větve, dokud při vaření zabarvují vodu. Poté je potřeba jít se projít pro nové.

Z třešní můžete využít i plody a pecky

I třešňová semínka mají léčivé vlastnosti. Pokud trpíte onemocněním ledvin, budou pro vás nevhodnějším lékem. Plody lze nasbírat a usušit, pomáhají při problémech s ledvinami a močovým měchýřem.

Třešňové pecky se používají například do nahřívacích pytlíčků, které hojně využívají maminky malých dětí, když je trápí bolesti bříška.

Inkontinence má několik forem

Pokud cítíte lehký únik moči například po zakašlání, není to ještě tak zlé. Pokud ale pozorujete, že vám unikne více než 200 ml moči během čtyř hodin, je namístě vyhledat lékaře, který doporučí správnou léčbu. Kromě jiného se mohou vyskytnout tyto projevy:

  • Pálení a řezání při močení
  • Častější močení v noci

Inkontinencí trpí hlavně obézní lidé, kteří mají vysoké BMI, vliv může mít také dlouhodobá zácpa nebo stav po těžké operaci. Posilováním pánevního dna možná nedocílíte úplného vyléčení, ale cviky můžete provádět kdekoliv a kdekoliv.