Při změně počasí mě vždy bolí klouby. Toto jediné mi na to pomáhá skoro okamžitě.

0
(0)

Tomáš , 16. 09. 2021

Miliony lidí na celém světě trpí bolestmi kolen a kloubů. Zhoršují se nejen s postupujícím věkem, ale například i v chladném počasí. Nepomáhá ani sedavý způsob života. Bolesti kolen může způsobovat také nevhodně zvolená obuv nebo nevhodné držení těla. Naštěstí existuje přírodní řešení, které vám pomůže se této tvrdošíjné bolesti zbavit.

Co budete potřebovat?

Pochopitelně je možné se bolestí zbavit užíváním léků, z dlouhodobého hlediska ale nejde o dobré řešení, jelikož se tím v těle hromadí chemikálie. Místo toho si zkuste namíchat směs z přírodních ingrediencí. Obsahují přirozeně se vyskytující sloučeniny, jako je hořčík a křemík, které se ukázaly být účinnými analgetiky. Posilují také šlachy a vazy. Na směs budete potřebovat:

  • 2 polévkové lžíce (40 gramů) neochucené želatiny
  • Šťávu z 1 pomeranče
  • 1 zralý banán
  • 1 lžíci medu

Nejprve vymačkejte šťávu z pomeranče. Pomeranč obsahuje velké množství vitamínu C, který podporuje imunitu. Pak oloupejte banány a namačkejte je vidličkou. Použijte pouze hodně zralé banány, které mají vyšší obsah draslíku. Banány také obsahují hodně bílkovin a sacharidů, které dodávají tělu energii.

Prospěšné látky v ovoci

Pak smíchejte med s rozmačkaným banánem, želatinu smíchejte s trochou vody a zahřejte v nádobě s dvojitou stěnou. Poté, co je želatina připravená, vlijte do ní pomerančový džus a míchejte, aby byla směs bez hrudek. Na dvacet minut směs nechte v lednici ztuhnout. Po vychladnutí do želatiny přidejte banán s medem.

Konzumujte tuto směs každý den. Zlepšení se dostaví už po prvním užití, bolest bude postupně klesat, až vymizí úplně. Banány obsahují velké množství pektinu, železo, vitamín B6, vitamín C, D, E a mnoho dalších. Navíc jsou plné vlákniny, redukují množství cholesterolu v krvi a pomáhají zabraňovat vzniku sklerózy a podobným potížím. Podporují také ochod toxických látek z těla.