Udělala si čepici z alobalu a všichni se jí smáli. Tento trik jí ale pomohl vyřešit zásadní problém.

0
(0)

Dalibor , 12. 11. 2020

Kvalitu vlasů ovlivňuje mnoho faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří znečištění životního prostředí, vystavování vlasů slunečním paprskům, chlorovaná voda nebo nadměrné používání stylingových prostředků.

Výrobky zakoupené v obchodech nemusí fungovat

Šampony, kondicionéry, stylingové prostředky a další výrobky pro péči vlasů velmi často obsahují chemikálie a syntetické sloučeniny, které způsobí více škody než užitku a vlasům neprospívají. Jejich výhoda je, že je snadno seženete, protože na najdete v každém obchodě.

Přírodní ošetření je tak pro vaše vlasy mnohem přínosnější. Zlepší se kvalita vlasů, vzhled pokožky hlavy a celkově budou vlasy více zdravé. Recept, který vám poradíme níže v článku, funguje opravdu dobře. Jeho hlavní výhodou je, že vám odstraní z vlasů všechny nečistoty, obnoví celkovou vitalitu vlasů, jejich lesk a hebkost. Kromě jiného vlasy vyživuje, dodá jim vitamíny a živiny, které jsou nezbytné pro správný růst. Vlasy vám budou také méně vypadávat a budou hustší.

Stačí tři suroviny a maska je na světě

Přírodní masku na vlasy si vyrobíte snadno doma a za použití několika málo surovin. Budete potřebovat pouze:

  • 1 banán
  • Šťávu z jednoho citronu
  • 2 litry mléka

Začněte tím, že si zahřejete mléko, nepřivádějte ho ale k varu. Přidejte banán, který si předem namačkejte a také citronovou šťávu a vše dobře promíchejte, dokud nejsou všechny ingredience dobré spojeny.

Masku poté naneste na pokožky hlavy a samozřejmě vlasy. Jemně ji vmasírujte, čímž také podpoříte krevní oběh. Živiny se masáží vstřebají lépe do pokožky hlavy. Poté vlasy zabalte do alobalu a nechte vlasy přikryté asi 15-30 minut, dokud vlasy trochu nevyschnou. Nakonec si vlasy umyjte šampónem a opláchněte vlažnou vodou. Pokud chcete vidět výsledky rychleji, masku používejte dvakrát týdně. Asi po měsíci by měly být na omak zdravější, hebčí, mělo by se zamezit vypadávání vlasů, budou zdravější a rozdíl uvidí i vaše okolí.