To, že neexistuje přírodní antibiotikum je hloupost. Podívejte se na tyto fakta.

0
(0)

Dalibor , 16. 01. 2021

Spotřeba antibiotik po celém světě rok od roku neúměrně stoupá. V souvislosti s tím se zvyšuje antibiotická rezistence, protože antibiotika se často používají jako preventivní lék, nejen u lidí, ale také u hospodářských zvířat. Navíc se často antibiotika používají i při virových onemocněních nebo obyčejné rýmě, tím více se rezistence na ně zvyšuje. Přitom stačí na tyto infekce horních cest dýchacích a obdobných onemocnění použít přírodní prostředky. Dokonce existuje přírodní antibiotikum, které funguje na všechny infekce. Které to je?

Antibiotické tonikum v případě infekcí i na krevní oběh

Jaký zázrak schovává vaše spíž nebo sklad potravin? Budete se divit, ale máte doma celou lékárnu, která zajistí celoroční zdraví a posílí obranyschopnost. Jak upozorňuje Richard Schulze, známý americký lékař, stačí se navrátit k přírodě a začít používat to, co nám příroda přináší. Recept na silné přírodní antibiotikum, které efektivně účinkuje při všech infektech, není navíc drahé, ba naopak, je laciné, přitom má antifungální a antivirové vlastnosti. Kromě toho také pozitivně působí na krevní oběh a zvyšuje efektivitu lymfatického systému.

Recept na antibiotické tonikum

Tím však výhody antibiotického tonika nekončí, má totiž vliv na posílení imunitního systému, což je potřeba v době virových a respiračních onemocnění, pomůže ale také při léčbě chronických chorob. Dále má antibakteriální, a dokonce antiparazitické vlastnosti. Účinek tonika je silný, protože využívá pozitivních vlastností všech jeho složek. Které ingredience jsou potřeba pro přípravu tonika? Připravte si:

  • ¼ šálku nasekaného česneku,
  • 2 lžíce strouhané ředkvičky,
  • ¼ šálku nakrájené červené cibule,
  • 700 ml jablečného octa,
  • ¼ šálku strouhaného kořene zázvoru,
  • 2 čerstvě nasekané papriky habanero.

Příprava a použití zázraku z česneku a papriček habanero

Všechny přísady smíchejte, vložte do skleněné nádoby a zalijte jablečným octem. Dobře protřepejte a nechte odležet na chladném místě po dobu 2 týdnů. Každý den ráno a večer obsah protřepejte. Po uplynutí 2 týdnů přeceďte přes cedník a tekutinu nalijte do láhve. Uložte do chladničky. Pro zvýšení imunity a zlepšení trávení konzumujte 1 lžíci denně. Při onemocnění nebo infekcích používejte 1 polévkovou lžíci až 6krát denně. Vzhledem k intenzivní a pálivé chuti můžete doplnit medem.