Přiložte si zelné listy před spaním na tato místa a sledujte, co se stane!

0
(0)

Dalibor , 20. 01. 2020

Každý z nás ví, že zelí je velmi zdravá. Vhodně je přidávat zelí do jídla, protože obohacuje chuť a poskytuje mnoho živin. Avšak zelí je také velmi užitečná při léčení některých chorob.

Zelí nejvíce pomáhá v těchto případech:

bolest hlavy

Pokud máte nesnesitelné bolesti hlavy, může to být způsobeno únavou, nadměrným stresem nebo problémům s očima. Kvůli tomu byste měli použít obklad z čerstvých zelných listů na oblasti, které vás bolí hlava v horní části hlavy. Samozřejmě byste si měli dát na hlavu kšiltovku nebo něco, čím zabráníte listem před pádem.

štítná žláza

Funkce štítné žlázy je nesmírně důležitá pro naše zdraví. Je velmi důležitá pro naše hormony, metabolismus a správné fungování trávicích orgánů. Pokud chcete, aby vaše štítná žláza fungovala správně, musíte udělat následující kroky. Přiložte si pár listů na svůj krk. Zabalte krk šálou nebo obvazem, aby byl krk zajištěn a nechte ji celou noc na krku. Ráno po probuzení se jí můžete zbavit. Tuto terapii opakujte 10-15 dní, dokud nezpozorujete zlepšení.

Bolesti prsou kvůli kojení

V případě bolesti prsou kvůli kojení byste měli použít chladný obklad z zelných listů na prsou. Obalte si prs chladnými zelná listy a nechte působit přibližně 15-20 minut dvakrát denně.

Otoky způsobené traumatem

Měli byste vědět, že zelné listy jsou velmi užitečné proti otokům. Pokud vaše noha nebo ruka začala otékat, zabalte ji čerstvými zelné listy. Použijte obvaz, pořádně dotáhněte a nechte působit celou noc. Na druhý den by otok měl zmizet. Tato metoda je také účinná v případě, že máte oteklé kotníky.

👍 Tento návod je užitečný