Přidáním těchto dvou ingrediencí do kávy zrychlíte svůj metabolismus a spálíte tuky!

0
(0)

Dalibor , 19. 01. 2021

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů na světě a pro mnoho lidí znamená oblíbený ranní rituál. Díky vysoké hladině antioxidantů a prospěšných živin je také zdraví prospěšná. Studie ukazují, že pijáci kávy mají mnohem nižší riziko několika závažných onemocnění. Pokud bojujete s nadbytečnými kilogramy, můžete svůj ranní stimulační nápoj snadno přeměnit na účinný spalovač tuků. Ale pouze pokud znáte správný recept! Studie prokázaly, že můžete ztratit až 5 kilogramů za měsíc pouhým přidáním dvou ingrediencí do kávy. Zní to neuvěřitelně snadno, že?

Kofein jako zázračný spalovač tuku: samotná káva zlepší vaše spalování o deset procent

Kofein se nachází téměř v každém komerčním doplňku na spalování tuků, a to z dobrého důvodu. Je to jedna z mála přírodních látek, které pomáhají spalovat tuky. Několik studií ukazuje, že kofein může zvýšit váš metabolismus o 3–11 %. Kofein stimuluje váš nervový systém a signalizuje tukovým buňkám odbourávání a štěpení tělesného tuku. Vzhledem k těmto účinkům není překvapením, že kofein může zlepšit fyzickou výkonnost v průměru o 11–12 %. Kofein může zvýšit hladinu adrenalinu a uvolnit mastné kyseliny z tukových tkání. Vede také k významnému zlepšení fyzického výkonu. Káva obsahuje vitamin B2, kyselinu panthenolovou, mangan, draslík, hořčík a niacin.

Chcete hubnout bez námahy? Přidejte si do kávy kokosový olej a skořici

Tyto dvě přísady zlepší chuť vaší kávy, zrychlí váš metabolismus a uvedou vaše tělo do režimu spalování tuků.

Složení:

  • ¾ šálku kokosového oleje
  • 1 lžíce skořice v prášku
  • ½ šálku medu (volitelně)
  • 1 čajová lžička kakaa (volitelně)

V malé misce smíchejte všechny ingredience, dokud nebudou dokonale promíchány. Potom vložte výslednou směs do malé nádoby, uložte ji do chladničky a přidejte 1 až 2 čajové lžičky této směsi do své horké ranní kávy. Míchejte několik sekund, dokud se kokosový olej dokonale nerozpustí. Vychutnejte si svůj nový nápoj na spalování tuků!

👍 Tento návod je užitečný