Prezident Trump šokoval celý svět: TAKTO chce u lidí léčit koronavirus?

0
(0)

Dalibor , 26. 04. 2020

Na přelomu roku, kdy jsme v televizních zprávách poprvé slyšeli pojem koronavirus spojován s čínskou provincií Wuhan, nikomu z nás ani ve snu nenapadlo, že během slunečních měsíců bude s touto infekcí bojovat téměř celá planeta. Nejvyšší představitelé všech zemí se postupně spojují s cílem zjistit, jak neviditelného nepřítele co nejdříve porazit. Vyhrocenou ideu navrhl americký prezident Donald Trump, ale jeho slova odborníků extrémně pobouřily.

Úřadující hlava Spojených států amerických má na kontě nejedno skandální prohlášení.

Tisíce lidí se nestíhají divit, jak se může osobnost na tak vysokém postu v živých vysíláních dopouštět tvrzení, doslova hraničících se zahráváním se s ohněm.

Během čtvrteční tiskové konference Trump vyřkl něco, nad čím lékaři a vědci pouze nevěřícně kroutí hlavami. Je sice pravdou, že pravidelná dezinfekce či působení silného slunečního záření dokážou buňky koronavirus velmi rychle zabít, ale tato forma prevence se týká pouze neživých předmětů, případně vnějšího prostředí organismů.

Pročistit se Savem zevnitř?

Donald Trump přichází s návrhem, abychom dezinfekční prostředky typu Savo podávali lidem do žil injekčně. Zároveň bychom měli usilovat najít způsob, jak by mohlo silné světlo proniknout přímo do plic, kde by prý s koronavirus do minuty zatočilo.

Šokující veřejný projev předního politika se setkal s obrovskou nevolí nejen v řadách odborníků, ale také u běžných občanů. Mnozí lidé nevědí pochopit, jak dokáže světoznámý lídr z Bílého domu něco takového před zraky desítek národů vůbec dostat z úst, protože podávání dávek dezinfekce přímo do nitra těla by mohlo mít pro člověka smrtelné následky.

👍 Tento návod je užitečný