--> --> POZOR !! Pouze jedno toto ovoce nalačno a 2 kg zmizí za 2 dny! - iRecept

POZOR !! Pouze jedno toto ovoce nalačno a 2 kg zmizí za 2 dny!

-->
-->
0
(0)

Dalibor , 30. 01. 2020
-->

Staňte se štíhlejší a zavolejte si na pomoc kiwi! Právě toto ovoce dokáže vaše tělo rychle pročistit, spálit přebytečný tuk bez ztráty svalové hmoty, jakož i zásobit vás živinami a vitamíny během zimního období.

Kiwi obsahuje přírodní karnitin, spalovač tuků rostlinného původu. Je bohaté na vlákninu, vitamin C, flavonoidy a antioxidanty. Navíc má málo kalorií a proto je vhodné při dietě, protože jeho vláknitá struktura pomáhá kontrolovat chuť k jídlu.

Zkonzumujte 1 kiwi na lačný žaludek, pokud nechcete trpět žaludečními vředy nebo zánětem žaludku. Někteří lidé ho jedí i se slupkou, která také obsahuje množství živin a vlákniny. Pokud si kiwi oloupete v dopoledních hodinách, dodáte svému tělu energii na celý den.

Mimo jiné, pročišťuje střeva a dokáže se vyrovnat s přejídáním. Ukázalo se, že za nekontrolovatelnou chutí přejídání stojí nedostatek některých látek v těle, například zinku, který je taktéž přítomen v tomto ovoci.

Kiwi den

Měli byste ho praktikovat jednou, maximálně 2x týdně. Během tohoto dne se doporučuje zkonzumovat 6 kiwi a vypít 1,5 litru nízkotučného kefíru nebo neslazeného bílého jogurtu. Trávicí systém si během tohoto půstu odpočine a střeva se pročistí. Díky tomu můžete ztratit i 2kg po jednom dni půstu!

Během dne si můžete vyrábět i koktejly: V mixéru si smícháte si kefír nebo jogurt s kiwi a pomerančem nebo bobulovitým ovocem. Takto si zpestříte jídelníček a nebude to takové radikální, jak to může na první pohled vypadat, navíc na očistě těla to nic nemění!

Nabízíme vám další dva tipy na kiwi dietu, které jsou počítány na 7 dní. Po jednom týdnu se nepoznáte v zrcadle! Vaše tělo bude dostávat potřebné vitamíny a vy nebudete truchlit za ztracenou svalovou hmotou. Prostřednictvím této diety může zhubnout až 6 kg!


 1. snídaně

Připravte si salát z listového salátu, 1 papriky, 1 kiwi az 2 stonků zelené cibulky. Následně si do zeleninové směsi přidejte 1 PL francouzské hořčice nebo citrónové šťávy.

 1. Desátá, 2 hodiny po snídani

Udělejte si koktejl: rozmixujte 1 zelené jablko, 1 kiwi a 1 banán. Pokud si nemůžete koktejl připravit, ovoce jednoduše snězte.

 1. -->

  oběd

3 PL ovesných vloček zalijte 250g jogurtu, přidejte hrst rozinek a najemno nařezané mandarinky spolu s kiwi. Vločky nechte odstát 15 minut, aby změkly a vznikne vám energicky bohatý oběd!

 1. svačina

Ovocný salát: 1 banán, 1 jablko, 1 kiwi a 250ml kefíru nebo jogurtu. Klidně můžete přidat i špetku skořice.

 1. -->

  večeře

Uvařte si 50g rýže, pak k ní přidejte 1 kiwi, 1 jablko nebo hrušku, listy salátu a 250ml kefíru. Složení tohoto salátu může vypadat divně, ale je to opravdu chutné!

 1. před spaním

Volitelné: můžete sníst 1 pomeranč nebo vypít 1 pohár kefíru.

-->

Bílkovinná dieta s kiwi

 1. snídaně

Připravte si salát ze 100g vařené hnědé rýže, 1 kiwi nařezané na kostky, 1 nastrouhané jablko a 30 g sýru feta. Vše zalijte šálkem zeleného čaje.

 1. Desátá, 2 hodiny po snídani

1 banán a 1 kiwi. Pokud je to možné, připravte si koktejl z 1 banánu, 1 kiwi a 1 citronu.

 1. -->

  oběd

Nařežte si na kostky 150 g uvařených kuřecích prsou, polovinu grapefruitu, 2 kiwi, 1 najemno nasekané vejce natvrdo a trochu zelené cibulky. Osolte, opepřete polijte citrónovou šťávou a přidejte i 1 PL olivového oleje.

 1. svačina

Připravte si salát z poloviny banánu, 2 kiwi, 1 lžičku rozinek a 200g nízkotučného neslazeného jogurtu. Pokud nemáte jogurt, můžete použít kefír.

 1. večeře

Nařízněte si 50 g sýru feta a 2 kiwi. K tomu přidejte 50 g vařené hnědé rýže 1 lžičku olivového oleje jemně posypte bazalkou.

 1. -->

  před spaním

Vypijte 1 sklenice kefíru nebo jogurtu.

-->