Zdenka 47: Pár vajec denně a kila šla dolů. Dodržuji tuto dietu už léta a vždy pomůže.

0
(0)

Dalibor , 02. 06. 2021

Vaječná dieta patří k těm vůbec nejúčinnějším, díky které zhubnete nadbytečné kilogramy mnohem rychleji. Vyzkoušejte tuto sedmidenní proceduru i vy a zredukujte váhu co nejdříve. Jídelníček je velmi jednoduchý a týden jej určitě vydržíte dodržet.

Díky vejci a dobře složenému jídelníčku se mnohonásobně zrychlí váš metabolismus, který ve vašem těle vyvolá mnoho různých procesů. Dlouhodobě tuto dietu však nedržte, po týdenní kůře určitě nasaďte opět vyváženou a pestrou stravu. Tato dieta určitě není dobrý stravovací návyk na delší dobu, jelikož v jídelníčku chybí mnoho pro život potřebných živin.

Vejce jsou plné zdravých živin

Ve vejci najdete vysoký obsah bílkovin i dalších živin, které vám pomohou s udržením energie, avšak nastartují také váš metabolismus a pomůžou vám zhubnout. Zkuste tento týdenní jídelníček a po ukončení zjistíte, že jsou přebytečné kilogramy pryč.

Na první den si připravte k snídani sklenici nízkotučného mléka, dvě vejce a dva pomeranče. K obědu si pochutnejte na vařeném kuřecím mase bez kůře spolu se sklenicí neslazeného jogurtu. Na večeři si pak připravte dostatek vitamínu C v podobě jednoho pomeranče a přidejte jedno vejce a 150 gramů vařeného kuřete.

Druhý den nezapomeňte na vitamíny

K snídani si druhý den připravte čerstvě vymačkanou šťávu z citronu spolu se sklenicí vlažné nebo teplé vody. Na talíř si připravte také dvě vejce natvrdo. K obědu si pochutnáte na 150 gramech pečené ryby spolu s jedním sladkým grapefruitem. Večeře bude vydatná a pocit hladu vás jen tak nedostane. Připravte si tři vejce natvrdo.

Třetí den vaší vaječné diety si k snídani pochutnáte na čerstvé šťávě z citronu spolu s vlažnou sklenicí vody a dvou vejcích natvrdo. K obědu si vychutnáte vařené hovězí maso (asi 180 gramů) a jako dezert zvolte jeden grapefruit. Večeře bude opět vydatná v podobě tří vajec natvrdo.

Čtvrtý den přidejte zeleninu

K snídani si připravte tři míchaná vajíčka s cibulí, koprem a petrželkou. K obědu pak připravte okurku, rajče a vařené kuřecí maso. Večeři si připravte lehkou, stačí vám jedno vejce natvrdo spolu s pomerančem.

Pátý a šestý den opakujte stejné složení, vyberte si jednu oblíbenou snídani, jeden oběd a jednu večeři z předchozích dnů. Poslední, sedmý den, si k snídani vychutnejte půlku grapefruitu se dvěma vejci, k obědu pak připravte jeden pomeranč a 180 gramů hovězího masa. K večeři vám bude stačit jedna sklenice vody.