POMŮCKA: TABULKA, díky které můžete zjistit, že jste nakaženi koronavirem!

0
(0)

Dalibor , 17. 03. 2020

Zakašlání či kýchnutí se pro nás staly obrovským strašáky. Stačí minimální náznak nemoci a my už začínáme přemýšlet, zda nás náhodou do svých spárů nezdrapil nemilosrdný virus COVID-19. Předtím, než začnete zbytečně přepadávat panice, viz tabulku, která by vám mohla být při analýze vašeho zdravotního stavu nápomocná.


 
V těchto dnech začínají lidé připisovat větě - zdraví je to nejdůležitější, co máme, hlubší význam než kedykoľek předtím. Pocit paniky v nás umí vyvolat i nevinný kašel či obyčejné kýchnutí. Na infolinky tak volají každou minutou stovky vystrašené lidi, kteří se chtějí ujistit, že nejsou nakaženi koronavirus.

Právě tato nelehká situace, vládnoucí ve světě, podnítila Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) k tomu, aby vytvořila přehlednou informační tabulku.

 

Díky ní se nyní může každý ve svých signálech choroby jednodušší zorientovat a porovnat si jednotlivé symptomy, příslušející chřipce, nachlazení či koronavirus.

 

V případě, že by vám tabulka napovídala, že se ve vašem těle může nacházet virus COVID-19, obraťte se co nejdříve na lékaře a samozřejmě dodržujte domácí karanténu.