Pomocí detoxikace se zbavíte toxinů z těla přes Vaše nohy! Uvidíte, jak výborně se budete cítit.

0
(0)

Dalibor , 30. 04. 2020

Detox organismu potřebujeme jednou za čas všichni a kdo tvrdí že ne, možná by byl sám překvapen. Slyšeli jste už o detoxikaci organismu přes vaše chodidla? Podle čínské medicíny jsou právě chodidla místem, kde se skrývá množství energetických bodů, které jsou propojeny s celým tělem a funkcí orgánů.

Díky tomuto propojení se některé způsoby detoxikace realizují přes chodidla. Příkladem může být ionizace vody pro chodidla, akupresura, detoxikační podložky či zábaly na chodidla. Hlavní přínos detoxikační kúry přes nohy je to, že nastává alkalizace těla. Díky tomu se může zlepšit funkce vašeho kardiovaskulárního systému, vaše nálada, posílit vaše imunita, uklidnit vaše tělo, normalizovat hladinu cukru v krvi, případně i zmírnit otoky a mnohé jiné.

Detoxikace přes detoxikační podložky

Tyto podložky je nejlépe si dát na nohy večer, před spaním. Na nohách si je nechte během celé noci a ráno uvidíte, či detoxikace proběhla. Většinou jsou tyto podložky ráno úplně tmavé, což vám dokazuje, že odvedli svou práci dobře.

Iontová detoxikační lázeň

Princip tohoto koupeli spočívá v elektrolýze a také v ionizaci teplé a studené vody, kde se střídá polarita. Díky elektrickému proudu se mění molekuly slané vody a přeměňují se na ionty. Díky teplé vodě se otevírají na kůži póry, přes které vcházejí ionty do celého těla, což způsobuje detoxikaci a díky slané vodě se zabraňuje vniknutí zánětů.

Detoxikace pomocí soli

Co budete potřebovat?
1 šálek Epsomskej soli
2 šálky jedlé sody
1 šálek mořské soli

Všechny suroviny vložíme se horké vody, přivedeme do varu a krátce povaříme. Vanu napusťte horkou vodou, přidejte do vody jablečný ocet a převařenou vodu se solí. Vložte nohy do vany na cca 30 minut.

Detoxikace pomocí peroxidu

Co budete potřebovat?
1 polévková lžíce sušeného zázvoru
2 šálky peroxidu vodíku

Do vany napusťte horkou vodu a přidejte do ní zázvorový prášek a také peroxid. Vložte nohy do vany na cca 30 minut.

Detoxikace pomocí bentonitového jílu

Co budete potřebovat?
½ šálku bentonitového jílu
½ šálku Epsomskej soli

Sůl vmíchejte do horké vody. Do vody se solí přidejte bentonitový jíl a promíchejte. Napusťte si vanu a přidejte vodu se solí a jílom. Stejně jako u předchozích lázních i při tomto mějte nohy namočené v lázni cca 30 minut.

Scrub detox

Co budete potřebovat?
1 šálek Epsomskej soli
4 - 5 kapek silice citronu nebo citrónové trávy
2 kapky silice peprmint
½ šálku panenského olivového oleje

Všechny suroviny si promíchejte společně v misce. Připravenou směs nanášejte na celé chodidla a masírujte. Směs má drsnou konzistenci, díky které odstraníte odumřelou kůži a jiné nedokonalosti, čímž provedete skvělý detox.