Položte si na noční stolek tři nakrájené citrony - věřte či ne, tento trik změní váš život navždy!

0
(0)

Dalibor , 04. 02. 2020

Všichni víme, že negativní energie a negativní lidé nám vůbec neprospívají. Proto byste se jim měli vyhýbat, protože negativita neovlivňuje jen vás, ale i prostředí kolem, vaše zdraví, vztahy a prosperitu. Pokud vás vychovali tak, že máte věřit jen tomu, co dokážete pochopit a ověřit si, bude tento článek pro vaši logiku výzvou.

Dnes budeme psát o něčem, čemu věří jen pár lidí. Budeme hovořit o negativní energii a způsobu, jakým ji neutralizovat. Měli byste vědět, že na daný účel není lepší věc jako citrón, který navrací do vašeho domu harmonii.

Citron má několik prospěšných vlastností, nejen co se týče zdraví a krásy, ale zároveň i energie. Měli byste využít jeho citrusové aroma, která zbaví váš příbytek negativní energie a zlepší vám náladu. Je to jednoduché - potřebujete pouze zelené citróny.

Je několik způsobů jakými lze neutralizovat energii. A jedním z nejefektivnějších a nejlepších je umístit 3 zelené citrony na různá místa v domě. Pokud se jejich barva změní na žlutou nebo černou, vyměňte je za nové zelené.

Nebo můžete vyzkoušet tento trik: uvařte citrónové slupky v dešťové vodě. Nebo použijte citrón jako amulet. Jak již bylo zmíněno, citron je extrémně účinný v absorbování negativní energie a zabrání jí, aby vás ovlivnila. Nebo položte 9 citronů do misky s rýží a misku uložte na mrazničku. Osm citronů uložte v misce do kruhu a ten devátý vložte uprostřed.

Máte pocit, že vůči vám někdo intrikuje? Pokud je vaše odpověď ano, měli byste vyzkoušet následující metodu. Pomůže vám i na zlepšení energie. Stačí si dát kousky citronu do kabelky nebo zásuvky v práci. Tento trik udrží vaše tělo a mysl v rovnováze.

Také můžete nasprejovat vodu smíchanou s citronovou šťávou do všech pokojů, zejména do rohů. Nebo do misky vložte 3 citrony a umístěte ji na stůl. Přitáhne vám lásku a eliminuje špatnou energii. Pokud citrony zčernají nebo zežloutnou, vyměňte je.


Nebo citron nakrájejte na 4 části a položte je na talíř. Kolem kousků citronu vytvořte ze soli kruh. Talíř vložte pod postel předtím, než půjdete spát. Pokud vám to postel neumožňuje, uložte talíř vedle postele. na noční stolek nebo na podlahu. Zapamatujte si však, že na další den se citronových kousků nesmíte dotknout.

Dalším způsobem je vložit citron do plastové tašky a vyhodit ho z domu. Opakujte nejméně 3 dny po sobě. Výsledky budete nadšeni.

Citron si můžete před odchodem z domu vložit do tašky, mikiny nebo kalhot. Ihned po návratu domů ho vyjměte. Určitě bude celý vysušený. Každý nový den vyžaduje nový citron.

Ať už citrónu věříte nebo ne, za zkoušku nic nedáte. Své zkušenosti a postřehy nám nezapomeňte napsat.