Sibiřská polévka, kterou přirovnávají k chemoterapii, léčí játra a posiluje organismus. Zapište si tento recept.

0
(0)

Dalibor , 02. 02. 2021

Věděli jste, že existují potraviny, které lze považovat za skutečné a přírodní léky a které mohou léči i vážná onemocnění, včetně rakoviny? Zde je návod, jak si připravit tzv. Hippokratovu polévku, kterou lze použít k léčbě rakoviny a onemocnění ledvin a jater. Potřebujete na ni jen pár základních surovin, které jsou velice levné, a snadno je seženete během celého roku. Co byste si na výrobu měli připravit? Jde o:

  • česnek a pár větviček petrželky,
  • asi 700 g rajčat,
  • kořen petrželky,
  • 4 cibule.

Jste připravení?

Jemně nakrájejte česnek, rajčata, kořen a petržel. Vařte vše na středním ohni po dobu dvou hodin v čisté vodě, ale ne ve vodě z vodovodu. Nakonec polévku přefiltrujte a výslednou tekutinu dejte do lednice. Když si budete dávat porci polévky, pochopitelně si ji ohřejte. Díky přísadám a způsobu jejich přípravy toto jídlo posiluje imunitní systém a je nepřítelem rakoviny. Kromě toho čistí ledviny a je velmi účinný také při léčbě onemocnění jater.

Posilte svou imunitu a shoďte pár přebytečných kilogramů

O tomto triku jste již možná slyšeli, ale není jednoduché se ho držet. Máte-li problémy s váhou a nemáte čas chodit do posilovny, anebo jednoduše chcete svému tělu dopřát více vitamínu C a posílit svou imunitu, voda s citronovou šťávou je pro tyto účely naprosto ideální. Jediné, co musíte udělat, je pít každý den vodu s citronem, a to na lačný žaludek. Nastartujete tak svůj metabolismus, což povede ke ztrátě hmotnosti a navíc si doplníte cenný vitamín C a posílíte svou imunitu.

Teplá voda s citronem na lačný žaludek má silně močopudné vlastnosti. To znamená, že se díky ní zbavíte přebytečné vody v těle a budete se mnohem lépe detoxikovat. Váš trávicí systém proto bude mít šanci zbavit se efektivně všech toxinů a vyčistíte nejen své tělo uvnitř, ale pomůže to také vaší pokožce, která bude zářivější, čistější a krásnější.

👍 Tento návod je užitečný