Pokud se v noci neustále budíte v těchto hodinách, může to signalizovat tyto problémy!

0
(0)

Jan , 26. 03. 2020

Poruchy spánku se staly v poslední době zcela běžné. Může za to i stres, ale pokud se probouzíte stále častěji v přibližně stejnou dobu může to znamenat problém. Na toto přišli už dávno starověké národy. Podle Číňanů může za poruchy spánku energie, která z určitých důvodů neproudí v těle tak, jak má.
Pokud patříte mezi lidi, kteří chodí brzo spát a pravidelně se probouzejí mezi 21:00 až 23:00 noční hodinou, tak to může znamenat, že máte problémy se štítnou žlázou. Avšak nemluvíme tu o tom, že si v takovém čase pouze lehnete do postele a přehazujete se, protože nevíte usnout. To může být způsobeno stresem z následujícího dne.

No časté buzení se v tomto čase může být způsobeno nesprávným vylučováním žláz, také cévy jsou aktivnější.

Takové probouzení může signalizovat i problémy s nadledvinkami či imunitním systémem.

Pokud patříte do skupiny lidí, která se budí mezi 23:00 - 01:00, tak se vás tělo možná snaží upozornit na problémy se žlučníkem. Jsou způsobeny jedením velkého množství nezdravých tuků, které mohou vést i k takovým zdravotním problémům. Proto neuškodí ořechy, ovoce či zelenina.

Probouzení mezi 01:00 - 03:00 v noci může prozrazovat oslabenou játra.

 

Způsobují to nahromaděné toxiny, kterých se tělo neumí zbavit.

 

Bylo by dobré kdybychom si dopřáli pauzu od alkoholu nebo omezily kofein. Na pitný režim také netřeba zapomínat.


Když se budíte nad ránem mezi 03:00 - 05:00 může to znamenat, že na poplach volají vaše plíce. V tomto čase se totiž tělo připravuje na nový den a plíce pracují na plné obrátky. Pokud se k tomu přidá ještě kašel, tento problém byste rozhodně ignorovat neměli.

Vstávání mezi 05:00 - 07:00 hodinou není nic výjimečného. Pokud si však můžete pospat a vás den začíná po sedmé, ale vy se přesto budíte v tomto čase, tak vaše potíže mohou být spojeny s tlustým střevem. Tento orgán je zodpovědný i za nadměrné přibírání a trávicí problémy.

 

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.

PŘIDEJTE SE K NÁM!