Pokud narazíte na tyto háčky mějte se na pozoru

0
(0)

Dalibor , 03. 10. 2022

Věšáčky jsou poměrně všestranné a oblíbené doplňky. Můžete na ně zavěsit oblečení, deštníky, sluchátka nebo klíče - seznam je dlouhý. Háček v hotelovém pokoji, dámské šatně nebo na veřejné toaletě nevzbuzuje podezření, ale pachatelé na něj spoléhají.

Ve skutečnosti slouží jako kamery

Háčky jsou malé a vypadají velmi nenápadně, ale ve skutečnosti jsou to skryté kamery, které zaznamenávají ty nejintimnější okamžiky. Pokud víte, co hledáte, je snadné takové zařízení rozpoznat. Vypadají jako jednoduché plastové věšáčky na šaty, které lze koupit v každém obchodě. Když se však podíváte pozorně, uvidíte v horní části nepatrnou dírku. Tato část je objektivem fotoaparátu a zaznamenává všechny činnosti, které provádíte.

Dají se pořídit všude na internetu

Hrozivé je to, že si takové zařízení můžete snadno koupit na internetu téměř za hubičku. Společnost dokonce svůj výrobek propaguje slovy: "Nikdo nebude mít podezření, že věšák na šaty je skrytá kamera." Háčky podporují karty microSD, na které můžete nahrávat gigabajty záznamu v rozlišení HD. Kamera nahrává, jakmile zaznamená pohyb."

Hodí se například na doma nebo v kanceláři, pokud jste přesvědčeni, že někdo něco krade. Mnohem více lidí je však používá jen ke špehování nic netušících žen a dětí.

Zdroj: ifunny.eu