Pokud máte doma obyčejnou Indulonu, máte vyhráno: triky, které vás přesvědčí, že není jen na ruce!

0
(0)

Dalibor , 04. 05. 2020

Určitě ji znáte i vy a pokud ji právě nemáte doma, určitě si pamatujete na časy, kdy nechyběla ani ve vaší domácnosti. Oblíbená mast má však mnohem více skvělých využití, jako byste si na první pohled mohli myslet. Sesbírali jsme pro vás tipy a triky, které vás přesvědčí, že Indulona není jen tak obyčejná mast na ruce!

Zázrak na suché vlasy

Mnohé ženy si nevědí účinky Indulony na vlasy vynachválit. Zejména, pokud vás trápí suché vlasy a roztřepené konečky, tento tip prý zabírá lépe, než drahé olejíčky na vlasy. Stačí, když si po mytí vlasů natřením ruky Indulonou a jemně si procházíte po vlasech (vyhněte se pokožce a kořínkům, vlasy masírujte jen po délce) a samostatnou pozornost věnujte konečkům. Vlasy budou lesklejší, hydratované a už na pohled hezčí a pružnější. Navíc, budou se méně lámat.

Voňavka vám vydrží celý den

Stačí stříknout ráno a parfém vydrží až do večera. Vyzkoušejte TENTO geniální trik!

Naneste si obyčejnou Indulonu na plzujúce místa na těle, kam si zvyknete parfém běžně stříkat - na zápěstí a krk. Pak stačí jen stříknout voňavku a můžete vykročit do nového dne. Indulona parfém zakonzervuje a bude vonět mnohem déle.

Aby boty nepremokli

"Když koupím boty a potřebuji jejich impregnovat, aby nepremokli, vždy používám obyčejnou Indulonu. Nedám na ni dopustit, funguje výborně a používám i na ošetření ostatních kožených výrobků. Je to pro mě jednotka!" Milka H.

Na krásné nehty

"Když jsem měla problém s lámavostí nehtů, vždy mě zachránila Indulona. Prostě jsem si natřela ruce před spaním a důkladně jsem rozetřela i nehty. Už ráno jsem viděla změnu!" Renata H.

V dílně i pro krásu

"Já mám Indulonu v dílně, žena doma. Já používám na řetěz od kola i vrzající panty. Ona na ruce a obličej - máme to děleno!" Jura A.

Proti komárům i na mráz

"Když v létě jdu spát, namažu se obyčejnou Indulonou a s komáry mám klid. Používám i venku, například když grilujeme a všichni jsou poštípaný a já nic. Asi jim nevoní, mně naštěstí ano. V zimě si ji zas Bravo na lyžovačku - natírám líčka sobě i dětem, je to výborná ochrana před mrazivým počasím. V létě, pokud chcete, aby vám opálení z dovolené vydrželo co nejdéle, také doporučuji obyčejnou indulonu (tu modrou)."