Podle délky článku malíčku můžete poznat svou osobnost

0
(0)

Dalibor , 07. 12. 2020

Naše prsty se liší nejen délkou, ale i tvarem na každém z našich prstů. Existují dokonce teorie, které říkají, že je vztah mezi prsty a naší osobností. Stejně jako otisk prstu je i naše osobnost jedinečná. Velikost a tvar malíčku tak prozrazuje mnohé o naší osobnosti. Každá část malíčku podle její délky může vypovídat něco jiného. Proto se podívejte se svůj malíček a přečtěte si, co o vás říká. Sedí na vás popis osobnosti?

Atraktivní lidé mají delší první článek malíčku

Jestli máte první část malíčku delší než ty ostatní, znamená to, že jste velmi atraktivní člověk, který láká opačné pohlavní. Máte velmi dobrý smysl pro jazyk, takže pokud se pustíte do učení nějakého nového, jde vám to velmi snadno a za krátký čas. Skvělé jsou i vaše pozorovací schopnosti, takže poznáte člověka, který vás chce jen využít a vysávat z vás energii. Takové lidi se vůbec k tělu nepouštíte. Dobře se rozhodujete v oblasti kariéry.

Pokud vidíte, že máte delší prostřední část malíčku, pravděpodobně pracujete v oblasti zdravotnictví. Jste velkorysý a dobrosrdečný člověk, kterému nevadí, že je někdo bohatší než on sám. I tak si ale na váš život mohou brousit jiní lidé, proto je dobré mít se na pozoru. Celý život možná jednáte s lidmi, kteří jsou závistiví, ale praxe vás naučí je zvládat. Budete mít ale problém navázat vztah, právě kvůli nejistotě a nedůvěře v ostatní. Vaše přátelství nemají dlouhého trvání.

Poctivci budou mít nejdelší třetí část malíčku

V každé situaci volíte poctivou cestu, bez ohledu na to, jak to vidí ostatní nebo jestli s vámi souhlasí či ne. Takový je popis člověka, který má delší třetí část malíčku. Nemáte rádi lži a také lidi se špatnou povahou, s těmi se nepouštíte do řeči. Nechcete, aby se z vás stali také lháři nebo vypravěči pohádek. Kvůli vašim pozitivním vlastnostem vás vaši přátelé milují, váží si vás a vaše rodina a bližší příbuzní jsou na vás hrdí.