Ženy nebojte se krátkých vlasů. Podívejte se na nejlepší krátké střihy pro ženy jakéhokoliv věku.

0
(0)

Dalibor , 27. 10. 2020

Máte pocit, že krátké vlasy nelze nosit příliš módním a chic způsobem? Myslíte, že je lze nosit a stříhat jen několika způsoby? Tak to se velmi mýlíte. Podívejte se na mnoho způsobů a vzhledů, které jsou vhodné i pro dost krátké vlasy. Budete přitom vypadat stylově, moderně a půvabně. Samozřejmě byste se vždy měly poradit s kadeřníkem ohledně tvaru svého obličeje, ale inspirovat se můžete kdykoli a kdekoli, a to i s námi! Mezi tři nejoblíbenější patří:

  • pixie cut,
  • mikádo,
  • „na Jágra“.

Pixie cut pro odvážné

Jedním z velice oblíbených střihů pro krátké vlasy je pixie cut. Spočívá v tom, že jsou na krku vlasy skutečně krátké a v horní části delší, takže je můžete stylizovat různými způsoby. Můžete si je uhladit dozadu, na bok nebo je upravit nahoru, jak to nějakou dobu nosila herečka Zoë Kravitz. Podívat se na něj ale můžete také u Katy Perry nebo Ruby Rose. Velkou výhodou je, že je tento střih vhodný pro hustější i jemnější vlasy, takže se toho skutečně nemusí obávat vůbec nikdo.

Klasické mikádo

Tento účes už jste možná i samy měly, protože je velmi oblíbený a vypadá skvěle snad na každé ženě, a to v jakémkoli provedení. A že jich není málo. Populární je zejména proto, že s ním není příliš práce, můžete ho upravovat mnoha způsoby, je hravý, elegantní i sexy zároveň a vypadá skvěle s ofinou i bez, s pěšinkou uprostřed i na straně. Zkrátka si ho můžete přizpůsobit, jak chcete a zaručeně se k vám bude hodit.

Ve stylu „na Jágra“

Po mnoho let se tomuto účesu lidé vysmívali, ale dnes ho můžete vidět i u nejznámějších amerických hvězd. Dokonce jste ho mohli vidět i na červeném koberci na Miley Cyrus nebo Billie Eilish. Určitě na to musíte mít odvahu, ale pokud na to máte dobrý obličej, budete vypadat úžasně, jedinečně a jen tak někdo vás nepřehlédne. Pokud se nebojíte lehce výstředního vzhledu, tak jděte do toho!