Po přečtení tohoto článku si už nikdy nevezmete na toaletu telefon

0
(0)

Dalibor , 22. 01. 2020

Špatné návyky si člověk vytváří snadněji než ty užitečné. Jít na toaletu s telefonem vyžaduje vaši plnou pozornost a pokud jste se v této situaci našli i vy, měli byste přehodnotit vaše zlozvyky.

Dodržování hygieny

Faktem je, že lidé tráví na toaletě 2x více času, pokud si s sebou vezmete i telefon. Kromě toho, že ztratíte pár minut života a zvýšit riziko pádu telefonu do toalety, riskujete i své zdraví.

Pokud si ho vezmete s sebou na toaletu, s vysokou pravděpodobností se kontaminuje bakterií E. coli nebo salmonelou. Nezáleží ani ta tom, jak jste opatrní při dodržování hygienických návyků.

Patogenní organismy se mohou usadit nejen na kůži rukou, ale dokáží svobodně žít i na displeji telefonu - skvělé teplé místo, kde umí žít i několik dní. Během telefonování se dotýkáte vaší kůže a toto zařízení nechybí ani při pojídání. Tehdy se tam už vytvářejí zárodky v plném proudu.

Infekce

Následky infekce škodlivými bakteriemi mohou být katastrofální. Nevolnost, zvracení, křeče, žaludeční problémy. Infekce salmonely může vést v některých případech vést až k smrti.

 

Nezapomínejte na to, jaké je vaše zdraví důležité a podělte se o tento článek i s vašimi přáteli!

Je nutné, abyste přestali navštěvovat WC s vaším smartphonem a to zejména na veřejných toaletách, kde je hodně lidí. Také se ujistěte, že si budete pravidelně čistit displej tabletu či telefonu dezinfekčním prostředkem: alkoholem nebo octem, měkkým hadříkem vyrobenou z mikrovlákna.