Plán na hubnutí a pro zdravé ledviny: Pijte vodu podle tohoto plánu a dostaví se fantastické účinky

0
(0)

Dalibor , 21. 05. 2020

Mnozí lidé si myslí, že zhubnou pouze tehdy, když budou hladovět a dřít v posilovně od rána do večera. Málokdo si však uvědomuje, že tajemství zdraví a také štíhlé postavy je ukryto hlavně ve vodě.

Pokud nepijete dostatečně a ve správný čas, hubnutí nebude zdravé a výsledek nebude nikdy trvalý.

Většina lidí pije jen polovinu či dokonce třetinu denní dávky vody. Vodu nahrazujeme slazenými nápoji, alkoholem, kávou a tímto způsobujeme velké škody na svém těle. Nedostatek vody (a mluvíme o obyčejné neslazené vodě) vede k narušení základních chemických procesů v těle. Jedním z důsledků je i nadměrné ukládání tuku v tkáních.

S nedostatkem tekutin souvisí i pocit únavy, bolesti hlavy, nespavost a apatie. Pokud berete bolesti a nepříjemný pocit jako součást ranní rutiny, je načase se nad tím zamyslet.

Více vody neznamená lepší výsledokNadmerná konzumace vody není vůbec zdravá a zatěžuje naše ledviny i srdce. Základem je zdravá spotřeba vody ve správný čas. Dietologové se shodují, že tento balanc je základem zdravého životního stylu a také zdravého hubnutí.

Objem spotřebované vody se může měnit v závislosti na stravy, místa na život a také od charakteru činností, které každý den provádíme. Pokud dodržujete dávku v rozmezí 1,5-2 litru vody denně a pijete ji v pravý čas, jste na nejlepší cestě zhubnout a být zdravý. Výsledek byste měli pozorovat již za 1 týden.

S touto metodou sice nezhubne za týden 7 kilo, ale hubnutí bude trvalé, bez jojo efektu.

A co je nejdůležitější, uděláte to nejlepší pro své zdraví! Kdy je nejlepší pít?

08:00 - dvě sklenice teplé vody s citronem na prázdný žaludek (samozřejmě ne na ex, ale tak, aby vám to bylo příjemné). Je dokázáno, že jde o nejlepší začátek dne. Je to způsob, jak dosáhnout požadované hladinu hydratace, probudit tělo a připravit ho na příjem potravy. Mimochodem, snídaně by měly být o půl hodiny později od vypití vody.

11:00 - sklenici vody pokojové teploty. Napít se vody v této době znamená snížit chuť do jídla během oběda a sníst méně z běžné porce. Pro ty, kteří považují oběd za hlavní jídlo dne, to mohou brát jako skutečné rouhání. No v případě, že chcete nejen zlepšit své zdraví ale i zhubnout přebytečnou váhu, snažte se si z toho udělat zvyk.

13:00 - sklenici teplé vody před obědem a pohár během oběda. Existuje mýtus o škodlivosti pití tekutin při jídle. Pokud pijete sladký či bublinkový nápoj, dokonce ve velkých množstvích, není pochyb, že se to podepíše i na vašem zdraví a váze. Avšak sklenici teplé vody během oběda vám pomůže zlepšit trávení.

16:00 - půllitru vody pokojové teploty. Mezi obědem a večeří si nejednou dopřejeme ovoce, chipsy, čokoládu či jiné dobroty. Je dokázáno, že ovoce, zelenina a voda během tohoto časového úseku eliminuje chuť na nezdravé dobroty.

20:00 - sklenici teplé vody. Toto je poslední fáze. Můžete si do ní přidat kousek citronu a trochu medu, který nejen vylepší chuť vody, ale i funkci vašeho organismu.

Takový pitný režim nejen zajišťuje zdraví tělu, ale také pomáhá bojovat s nadměrnou hmotností. Neexistují žádné diety, půsty a jiná omezení. Pijte vodu podle plánu, hubněte a získejte zdraví i sílu!