Hodila do záchodové mísy jakousi tabletku. Po chvilce zářila jako nová.

0
(0)

Dalibor , 02. 06. 2021

Úklid celé domácnosti někdy zabere mnoho času, obzvlášť pak, když máte domácnost více znečištěnou. Pokud máte doma tvrdou vodu a neustále bojujete s vodním kamenem nebo se vám tvoří všude neustálé usazeniny, pak máme pro vás skvělý tip.

čistící prostředky jsou mnohdy plné různých chemických složek, navíc jejich pořizovací cena není až tak nízká. Neutrácejte zbytečně za speciální prostředky na každý povrch a vyzkoušejte jednu malou tabletu, se kterou bude váš domov zase perfektně čistý během chvíle.

O jaké tabletě je řeč?

A o jakou malou, zázračnou tabletku se tedy jedná? Pořiďte do vaší domácnosti obyčejnou tabletu na čištění zubních protéz. Ano, čtete správně. I ty úplně nejlevnější tabletky na protézy, které kupují vaše babičky, vám pomohou k perfektně čisté domácnosti.

Dokonale odstraní veškerou nečistotu i zažloutlé skvrny, a to nejen na zubní protéze. Tato malý tabletka je skutečným pokladem pro každou hospodyni, která chce mít perfektně uklizenou a čistou domácnost. Zbavíte se díky tabletce všech usazenin, mastných zbytků i vodního kamene, v toaletě nebo třeba v odpadu kuchyňského dřezu.

Jak rychle vyčistit toaletu?

Čištění záchodové mísy může být někdy zdlouhavý proces, zvlášť v případě, kdy máte v domácnosti příliš tvrdou vodu. Pokud se chcete rychle a účinně zbaví vodního kamene, vyzkoušejte jednoduchý trik pomocí tabletky na čištění zubních protéz. Díky této zázračné tabletě se zbavíte nepříjemného povlaku vodního kamene. Umístěte tři tyto tabletky do toalety přes noc a nesplachujte záchod.

Ráno stačí vzít jemný kartáč a jednoduše povlak odstranit. Takové čištění můžete opakovat i jednou týdně.

Ucpal se vám odtok?

Ucpané odpadní hadice v kuchyňském dřezu nebo v umyvadle či sprchovém koutu v koupelně nemusí být nutně problém, který vyřeší pouze odborník. Zkuste usazené nečistoty rozpustit pomocí této zázračné tablety.

Chemické prostředky na čištění odpadních trubic mohou být příliš agresivní a zničit strukturu samotného materiálu, proto se drastickým přípravkům raději vyhněte. Postupem času, jak se na stěny odpadu nabaluje stále více nečistot, se průchod vody ztenčuje, až dojde k úplnému ucpání. Jak takový problém vyřešit?

Vložte spolu s trochou horké vody tabletu do odtoku a nechte působit pár hodin, poté prolijte odtok horkou vodou ve větším množství. Tableta perfektně rozpustí vlasy, mastnotu i další nečistoty.