Pár hodin po očkování se trojčata stávají autistická: Šokující video o lžích farmaceutického průmyslu

0
(0)

Dalibor , 25. 01. 2020

Téměř všude zakázané video VAXXED se stává virálním na portálu Brighteon.com. Jde o alternativu YouTube, která podporuje svobodné vyjádření k očkováni, geneticky modifikovaným organismům, přírodní medicíně a podobně.

Jak ukazuje video, zdravé trojčata se do několika hodin po očkování staly všechny autisty. Znovu se tak demonstruje, že očkování opravdu může způsobovat autismus .

Co se vlastně stalo

Rodiče, rodina McDowellovcov z Michiganské Detroitu, se veřejně vyslovili proti děsivému zdravotnímu násilí, páchanému každý den jedovatými vakcínami na dětech po celém světě.

(Pro podrobnější informace o vakcínách a autismu podívejte AutismTruthNews.com .)

Jména jejich tří dětí, zobrazených na fotografii, jsou Richie, Robbie a Claire. Všechny tři byly očkovány ve stejný den, a během několika hodin se všechny staly těžkými autisty .

Jak sami říkají:

25. června 2007 jsme je vzali na očkování ... přišli jsme o desáté ráno. Vzali jsme všechny tři. Moje dcera má po očkování stále značku na noze ... očkovat jsme dali i chlapců.

Kolem poledne Claire zcela přestala komunikovat. Bylo to jako by se z nesmírně šťastného, ​​usměvavého děvčátka stalo slepé, hluché a zcela neschopné života ... předtím měla úplně rozvinutý oční kontakt a ten úplně ustal. Jediné, co dělala, bylo, že upřeně hleděla do stropu.

O druhé odpoledne jsme viděli, jak se do sebe uzavírá i Richie. Všechno jeho žvatlání máma, táta, chození vedle nábytku a vše najednou ustalo.

Všechno to hihňání, úsměvy ... další dítě neschopné života. Ztratili všechny své reflexy ... přestaly mrkat, zívat, kašlat, kýchat, ztratily svůj úlekových reflex ... to bylo o druhé odpoledne.

Nejhorší bylo, když jsme viděli, jak odchází poslední. Ztratili jsme Robbieho, vypadal, jako by ho srazil autobus. Na tváři měl strnulý výraz ... choval se jako hluchý, přestal být šťastný.

Nikdo a nic je už víc nezajímalo. Přestali se usmívat. Již více nedržely za ruce, už na sebe nehleděli. (Pláč)

Poškození očkováním je skutečné. Řekli nám, že je to genetické, pak nám řekli, že není možné, aby se tři děti staly neschopnými kontaktu v ten samý den ... že je to statisticky nemožné.

Řekli nám, že nemůžeme nikoho žalovat. Zjistili jsme [později], že pro poškození očkováním existuje zvláštní soud (poznámka redakce: bohužel pouze v USA, ne na Slovensku).

Tehdy nám řekli, že je již příliš pozdě, na podání žaloby jsme měli jen tři roky.

Celé video se podívejte na videostránke Brighteon.com - jediné komunity, která se odvažuje bez cenzury zveřejňovat pravdivé videa o očkování:

závěr

Sdílejte tento link. Mluvte o tom dalším. Vakcíny způsobují autismus.

Očkovací průmysl si platí internetových trollů, útočících na každého, kdo se odváží říci pravdu, i když jsou vynucovacích orgánů očkování lékařské monstra , každodenně delikventy odporné zločiny na dětech.

Očkovací průmysl je zločinecká organizace.

Očkováním jsou ročně poškozovány miliony dětí a vědečtí šarlatáni a propagátoři očkování dále tvrdí, že žádné dítě nebylo nikdy poškozené žádnou vakcínou, ačkoli se svými děsivými, pravdivými příběhy o zmrzačení svých dětí očkováním vystupuje stále více rodičů.

👍 Tento návod je užitečný