Ověřený domácí recept: Zničí helikobaktera v žaludku a zlepší trávení.

0
(0)

Dalibor , 08. 01. 2020

Množství lidí, kteří mají problémy s Helicobacter v žaludku, se zvyšuje každým dnem. Jeho řešení vyžaduje značné množství času a úsilí.

Jen málo lidí však ví, že existuje jeden přírodní recept, který si s tímto problémem dokáže hravě poradit. No a právě dnes si o něm řekneme více.

Takže, co je tím zázračným receptem? Vyzkoušejte kombinaci sušených fíků a olivového oleje.

Postup.


Vložte fíky do skleněné nádoby a zalijte je olivovým olejem. Pokud můžete použijte kvalitní bio suroviny, které mají nejlepší účinky a neobsahují škodlivé pesticidy.

Pro lepší výsledek nakrájejte fíky na čtvrtiny. Nechte fíky v olivovém oleji odstát 40 dní. Po jejich uplynutí bude recept připraven k užívání.

V případě, že nemáte tolik času, připravte si dvě dózy a z první začněte fíky užívat už po týdnu. Sice nebude tak účinný, ale pomůže do doby, než bude hotová druhá dóza.

Užívání receptu a zásady stravy během kúry.

Každý den ráno vyberte z nálevu jednu figu a snězte ji ještě předtím, než cokoli sníte nebo vypijete.

Užívejte pravidelně každý den, dokud se nezlepší vaše zdravotní potíže se žaludkem a trávením.


Během kúry upravte svou stravu tak, že budete konzumovat jen vařené nebo v páře připravená jídla. Vyhýbejte se štiplavým pokrmům, zvláště chilli papričkám.

Měli byste také vyloučit kyselé a mastné potraviny, zvláště sušené masové delikatesy, ale také salámy a klobásy.

Ujistěte se, že konzumujete vysoce kvalitní oleje (olivový, kokosový, avokádový či sezamový).

Jak funguje tento recept.


Když se zkombinují fíky s olivovým olejem, vzniká kombinace, která zlepšuje činnost trávicího traktu a potlačuje růst patogenních bakterií.

Podle mnoha lidí, kteří tento recept vyzkoušeli, dokáže pomoci nejen s Helicobacter a trávením, ale například i s hemoroidy, zapálenými střevy, zácpou, bronchitidou či dokonce astmatem.

👍 Tento návod je užitečný