Otěhotněla po 10 letech léčby neplodnosti. Po čtyřech dnech radosti ale přišel šok.

0
(0)

Dalibor , 19. 10. 2020

Není snadné smířit se s tím, že nemůžete mít děti. Léčba neplodnosti je časově i emocionálně velmi náročná a ne vždy končí happyendem. Hrdinové našeho příběhu zažili nepředstavitelné, ale nakonec se i na ně usmálo štěstí. Přečtěte si neobyčejný příběh Carolyn a Seana.

Carolyn nemohla otěhotnět přirozenou cestou

Carolyn a Sean se vzali v roce 1993 a hned o rok později se jim narodilo první dítě. Oba chtěli mít velkou rodinu. Jenže Carolyn se nedařilo otěhotnět p5iroyenou cestou. Aby mohla otěhotnět, musela podstoupit umělé oplodnění. Takto se jí narodilo druhé a třetí dítě. I přesto, že ji lékaři upozorňovali, že další umělé oplodnění už nemusí vyjít. Carolyn se nenechala odradit.

Na čtvrté dítě čekali dlouhých deset let. Radost vystřídala bolest

Carolyn se podařilo otěhotnět až v roce 2009.

  • Po deseti letech marných pokusů a léčby
  • Během té doby několikrát potratila

 Ona i Sean byli velmi šťastní. Radovali se, že do své rodiny konečně přivítají nového člena. Jenže zanedlouho potom, co Carolyn potvrdili těhotenství, si je zavolal lékař a oznámil jim, že dítě, které Carolyn čeká, není jejich! Naprosto šokovaný pár se dozvěděl, že došlo k záměně embryí. Jejich embryo, které bylo implantováno jiné ženě, se bohužel neujalo. Pár tak stál před velmi těžkým rozhodnutím.

Pár se rozhodl dát dítě jeho biologickým rodičům

Carolyn a Sean věděli, že čtvrté těhotenství bylo poslední. I přesto se rozhodli, že dítě předají jeho biologickým rodičům. Tím byli Shannon a Paul Morrellovi z Detroitu. Carolyn porodila zdravého chlapce císařským řezem 4 týdny před termínem. Chlapec se jmenuje Logan a Carolyn s ním po porodu strávila jen půl hodiny, pak ho předala jeho biologickým rodičům. Bylo to pro ni nesmírně těžké, ale své touhy na další dítě se nevzdala.

Náhradní matka jim odnosila dvojčata a pak přišlo něco, co nikdo nečekal

V roce 2011 se páru narodila dvojčátka, které jim odnosila náhradní matka. Carolyn tak zacelila ránu po ztrátě Logana. Pár byl šťastný a užíval si svým 5 dětí. Carolyn už bylo 45 let, když si jednoho rána jen tak pro jistotu udělala těhotenský test. Byl pozitivní! Nemožné se stalo skutečností. Carolyn přirozeně otěhotněla a v roce 2014 se jí narodil chlapeček Nicholas. Po všech útrapách se jí splnil sen a jsou konečně kompletní velká rodina.