Otec nainstaloval do kuchyně skrytou kameru a viděl záběry, které nikdy nechtěl vidět!

0
(0)

Dalibor , 19. 06. 2024

Poté, co chůva řekla rodičům, že nahoře slyšela nějaké zvuky, otec dítěte nastavil skrytou kameru.

To, co poté viděl, vás šokuje!

David Willian a jeho manželka Magdaléna žijí v Oaklandu v Kalifornii. Pár let po svatbě se jim narodilo dítě.

Dítě se jmenovalo Josh. Než Magdaléna otěhotněla, pár neúnavně pracoval na záchraně domu. David pracoval jako realitní agent a jeho manželka jako podnikový právník. Jak víte, Kalifornie je nejdražší stát ve Spojených státech, takže bez práce nemůžete dlouho vydržet. Brzy po porodu byla Magdaléna nucena vrátit se do práce a pro dítě byla samozřejmě zapotřebí chůva.

Stejně jako všichni normální rodiče hledali dobrého člověka, který by se mohl postarat o dítě jako o své vlastní. Chůva byla povinna připravit jídlo pro Joshe, drobné čištění a samozřejmě péči o dítě.

Po zveřejnění inzerátu zaslalo mnoho dívek své životopisy

Mezi nimi byla i jedna jménem Elizabeth Frost. Byla pracovitá, starostlivá a také skvělá kuchařka. V době najímání rodiče nevěděli, že zachrání život jejich dítěte. Mimochodem, zachráníte mi život, pokud se vám toto video líbí a přihlásíte k odběru kanálu. Díky moc! Jednoho rána se Elizabeth a Josh vydali na procházku do města. Zpočátku procházeli parkem a poté šli do supermarketu se zdravou výživou. Jelikož broskve byly chlapcovým oblíbeným ovocem, koupili si je.

Kolem 15 hodiny byli zpět v krásném rodinném domě

Když chůva vstoupila do domu, měla nepříjemný pocit, jako by něco nebylo v pořádku. Poslouchala a slyšela zvuky shora. Poté si uvědomila, že je lepší vypadnout z domu. Avšak Josh, aniž by něco tušil, běžel kolem ní a chtěl vystoupit do druhého patra. V tu chvíli se ozvalo hlasité rána a rychlé kroky po schodech. Chůva dokonale věděla, že to nebyli manželé, protože oba pracovali. Takže nastal čas zachránit sebe i dítě ...

Video