Osvědčený léčivý čaj, díky kterému vyčistíte svá střeva a dostanete z něj 5kg za 2 dny.

0
(0)

Dalibor , 05. 11. 2020

Tohle je naprosto úžasné! Snažíte se již mnoho let zhubnout alespoň dvě nebo pět kilo a stále se vám nedaří? Myslíte si, že už jste vyzkoušeli úplně všechno? Ani náhodou. Možná si myslíte, že čaj nemůže být pro hubnutí praktický. Vyzkoušejte tento recept a zaručeně radikálně změníte svůj názor. Tajemství čaje spočívá v síle přírodních ingrediencí, ze kterých je vyroben.

Zdá se, že v moderním světě lidé zapomněli na jednoduché prostředky, které k nám přináší sama příroda. Tento přírodní produkt na hubnutí nemá žádné škodlivé vedlejší účinky, protože obsahuje pouze neškodné, ale účinné složky. Tento jednoduchý nápoj je velmi užitečný pro spalování přebytečného tuku v těle a zajišťuje správné fungování metabolismu. A můžete ho používat každý. Na jeho přípravu potřebujete jen:

  • petržel,
  • 1 litr vody,
  • 1 lžíce medu.

Jak na přípravu?

Je to samozřejmě velice jednoduché. Stačí nasekat petržel najemno. Petržel dejte do hrnce, zalijte litrem vody a dejte na mírný plamen. Vařte 20 minut. Potom můžete petržel přecedit a přidat lžičku medu, aby čaj nebyl tak hořký. V tuhle chvíli je čaj už hotový. Vypijte 3 šálky tohoto nápoje denně a užijte si snižující se váhu a zmenšující se pas.

Chcete výsledku dosáhnout rychleji?

Kromě pití petrželového čaje můžete zapojit i několik dalších rituálů, které vám pomohou ke štíhlejšímu pasu a které byste měli zařadit do svého denního plánu. Každý den pijte alespoň 8 sklenic čisté vody, abyste odstranili toxiny nahromaděné v těle, a zároveň budete dokonale hydratovaní. Do svého jídelníčků zahrňte hodně ovoce a zeleniny a vyhýbejte se škodlivým potravinám, fastfoodu apod.

Každé ráno si najděte čas a pusťte se alespoň do lehkého cvičení na půl hodiny. Pokud neradi cvičíte, vyzkoušejte jógu a meditaci. Máte-li k tomu trochu vlohy, můžete jít také běhat, anebo chodit do práce pěšky svižnou chůzí. Pracujete-li daleko, místo výtahu vždy zvolte schody a udržujte se neustále fyzicky aktivní.