Očkovací skandál: Soud potichu potvrdil poškození mozku po MMR vakcíně

0
(0)

Dalibor , 07. 01. 2020

O tomto se z hlavních názorotvorných zpráv nedopočujete ...

Americký soud nedávno diskrétně, bez přílišné medializace, pěkně potichoučku potvrdil, že kombinovaná vakcína na spalničky, příušnice a zarděnky (MMR - measels, příušnice, Rubella) skutečně způsobuje autismus.

V před časem zveřejněném rozsudku, část kterého byla utajena před veřejností, bylo malému chlapci přičíst několik statisíců dolarů. Jde o odškodné za to, že MMR vakcína prokazatelně u něj vedla k vyvolání autismu .

Rodiče desetiletého Ryana Mojabeho uvádějí, že jejich syn poprvé dostal encefalitidu poté, co byl očkován MMR vakcínou v prosinci 2003.

Encefalitida je v USA na seznamu vedlejších účinků očkování, za které se poskytuje odškodné. Na rozdíl od Slovenska, kde údajně k žádným těžkým reakcím po očkování podle našich očkovacích celebrit nedochází .

Podle Ryanových rodičů, MMR vakcína způsobila jejich synovi encefalitidu. Ta se projevuje jako neuroimunologicky podmíněná dysfunkce ve formě astmatu a autistického spektra (ASD).

Souvislost očkování a autismu potvrzena po 15 letech sporu

Po tom, jak Ryanův případ dlouho putoval z jednoho soudu na druhý, se jím konečně začal zabývat zvláštní soud pro případy poškození očkováním. Nakonec federální vláda uznala, že jeho encefalitida byla vyvolána očkováním proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám.

Tato událost opět potvrdila závěry, ke kterým dospěl Dr. Andrew Wakefield před více než 20 lety , kdy studoval onemocnění trávicího traktu u dětí po podání MMR vakcíny.

"V rámci definici očkovacího zákona Ryan utrpěl poškození mozku, konkrétně encefalitidu (zánět mozku) 5 až 15 dní po očkování" , potvrdilo americké ministerstvo zdravotnictví. "Tento případ je hodný odškodnění" , souhlasí ministerstvo s názorem soudu.

 

Nejpozoruhodnější věcí v tomto případě je to, že dokumenty ve kterých vláda přiznává újmu, zůstávají utajené.

I přes přiznání příčinné souvislosti mezi očkováním a Ryanová encefalitidou, vláda i soud se zdráhali vyjádřit svůj názor na veřejnosti, či Ryanová encefalitida vedla i k rozvoji dalších onemocnění, konkrétně autismu .

Avšak už jen fakt, že tyto dokumenty zůstávají cenzurovány svědčí o tom, že vláda před veřejností skrývá něco důležité. Něco, co pravděpodobně má jistým způsobem dočinění se souvislostí mezi MMR vakcínou a autismem.

Znepokojeni rodiče všude ve světě měli celou dobu pravdu: MMR vakcína může vyvolat autismus

V podobném případě prejedávanom týž měsíc bylo mladé Emily Mollerovej z Texasu přisouzeno obrovské odškodné za poškození způsobené MMR očkováním.

Podle zpráv Emily malá velmi silnou reakci, která následovala nejen po MMR vakcíně, ale po současném podání DTaP vakcíny (záškrt, tetanus a černý kašel), HiB (HAEMOPHILUS infekce) a vakcíně Prevenar (pneumokoky).

Podobně jako v Ryanová případě, úřady přiznali, že i u Emily očkování vedlo k autismu a dalším vývojovým poruchám.

Tyto dva případy v kombinaci s bezpočetným množstvím studii publikovaných v USA, Jižní Americe a Evropě dokazují, že vakcína MMR vůbec není taková bezpečná , jak se to prezentují představitelé konvenční medicíny.

Po pravdě, všechno, co Dr. Wakefield zjistil na konci 90 let minulého století v souvislosti s MMR vakcínou - to, co ho stálo kariéru a reputaci, se ukázalo jako nevyvratitelná skutečnost.

"Je jen velmi málo pochyb o tom, že vakcíny mohou a také opravdu způsobují autismus" , uvedl nedávno Dr. Wakefield ze svého domu v Austinu, Texasu.

Dr. Wakefield pokračuje:

"U těchto dětí existují pádné důkazy o nežádoucích vedlejších účincích MMR očkování, které zahrnují poškození mozku s následným rozvojem spektra autistických onemocnění. Nyní je to už jen otázkou čísel, kolik dětí je po očkování takto postižených.

Doporučujeme: Přírodní léčba vysokého cholesterolu a ucpaných cév

Příběhy rodičů byly po celou dobu pravdivé ...

Vlády musí jednou provždy přestat zahrávat se se slovíčky. Dokud se oni handrkují, neustále dochází k novým a novým poškozením dětí. Doufám, že u těchto dětí dokážou rozpoznat onemocnění jejich trávicího traktu a následnou léčbou jim uleví od potíží. Toto mělo dojít už dávno. "

👍 Tento návod je užitečný