Obyčejné barvení vlasů ji téměř připravilo o život. Alergická reakce, kterou žena dostala vám vyrazí dech!

0
(0)

Dalibor , 02. 05. 2020

Ženy jsou ochotny obětovat hodně bolesti a hlavně času jen kvůli tomu, aby byly krásné. Chodíme na manikúru ke kosmetičce či kadeřnici. Je to už jakási přirozená věc, která je naší součástí. Jak jistě víte, barvení vlasů je poměrně chemický proces, který vyžaduje určitá opatření. Pokud se tedy rozhodnete barvit si vlasy sama a doma, měli byste před tím učinit jisté kroky, abyste nedopadli jako mladá devatenáctiletá Estell z  Francie.

Mladá studentka už při nanášení barvy začala pociťovat, že něco není v pořádku. Celá pokožka vlasů ji pálila a mírně jí otekla hlava. Proto se rozhodla smýt si to, dala si antihistaminikum, krém proti bolesti a lehla si. Když se však probudila, nevěřila vlastním očím.

Co se stalo ? 

Její hlava vypadala jako žárovka. Byla neskutečně oteklá a alergická reakce se zhoršovala. Proto se rozhodla jít do nemocnice, kde ji okamžitě hospitalizován. Lékaři jí urychleně píchli adrenalinovou reakci.

Příčina

Pokud se chcete vyhnout něčemu podobnému, výrobci doporučují nanést si malé množství barvy na ruku. Pokud se objeví nějaká nečekaná reakce, v žádném případě si barvu nenanášejte na vlasy. V opačném případě můžete začal barvit vlasy 48 hodin po testování alergické reakce.