Objevte blahodárné účinky skvělé domácí masti na klouby a kosti. Máme pro vás návod!

0
(0)

Dalibor , 29. 09. 2020

Bolest kloubů a kostí dokáže pořádně znepříjemnit život. Často mohou být tak úporné, že se vám nechce ani hýbat. Tyto stavy velmi snižují kvalitu života. Osoby trpící chronickým onemocněním kloubů často sáhnou po nejrychlejší pomoci a zobou jeden prášek za druhým. Jenže dlouhodobým užíváním analgetik akorát tak vyháníte čerta ďáblem. Naštěstí existují i čistě přírodní metody, jak si ulevit od bolesti. V našem článku najdete podrobný návod, jak si připravit naprosto přírodní mast na léčbu kloubů a kostí.

Když konvenční způsoby léčby nezabírají

Léčba onemocnění pohybového aparátu je běh na dlouhou trať s nejasným výsledkem. K jednotlivým pacientům je nutné přistupovat individuálně a na všechny nelze aplikovat naprosto stejný postup. Co zabírá vaší sousedce, nemusí nutně zabrat i vám. Je nutné obrnit se notnou dávkou trpělivosti a postupovat podle doporučení ošetřujícího lékaře. Co když ale ani přes veškerou snahu nedochází k zlepšení?

Zkuste recepty z lidového léčitelství

Naši předci neměli možnost navštěvovat ortopeda ani užívat moderní léčiva a doplňky stravy. Přesto si s bolestí kloubů a kostí dokázali poradit. Klouby a kosti léčili domácími mastmi, jejichž recepturu si předávali z generace na generaci. Možná i vaše babička by ji dokázala připravit. Tato „zázračná“ mast, o které se traduje, že má omlazující účinky, pomáhá při léčbě těchto onemocnění:

  • Artritida
  • Osteoporóza
  • Revma
  • Bolesti zad, svalů a kloubů

Pokud vás trápí Bolesti kloubů a svalů, potýkáte se s následky staršího zranění nebo trpíte chronickým onemocněním, nemusíte utrácet jmění za masti a krémy z lékárny, které nemají takový účinek, jaký byste si představovali. Vyrobte si levněji mnohem účinnější mast z běžně dostupných ingrediencí.

Jak připravit zázračnou mast na kosti a klouby

Všechny ingredience bez problémů zakoupíte v lékárně. Budete potřebovat:

  • 300 ml 70% alkoholu
  • 100 ml jodovaného povidonu – komplex jodu a polyvinylpyrrolidonu (PVP), který má antibakteriální účinky. Je méně toxický než jodová tinktura
  • 10 tablet aspirinu (po 300 mg) nebo aldonu – tablety rozdrtit

Vše smíchejte, protřepejte a nechte 21 dnů odstát na tmavém místě. Pak můžete začít s pravidelnou aplikací buď formou obkladů, nebo masáže postiženého místa.