NOVÝ příznak koronavirus ?! Lékaři varují: TOTO může včas odhalit nákazu!

0
(0)

Dalibor , 25. 03. 2020

Vědci a lékaři z celého světa usilovně pracují nejen na objevení účinných léčiv proti novému typu koronavirus, ale také na odhalení všech jeho potenciálních symptomů.

Právě včasné určení správné diagnózy by mohlo zabránit extrémně rychlému šíření respiračního onemocnění, které se u každého jednotlivce zpráva nevyzpytatelně. Podle dosavadních studií byl zjištěn další vysoce pravděpodobný příznak, jaký rozhodně stojí za pozornost!

Zdravotníci z více zemí se spojily s cílem co nejhlouběji prozkoumat vývoj a průběh mimořádně komplikovaného onemocnění Covid-19.

K množství dosud zjištěných příznaků se přidružil nový, na který mělo stěžovat několik infikovaných pacientů z různých koutů světa.

Vysoké horečky, zimnice, urputné bolesti hlavy a svalů, neutuchající záchvaty kašle, dušnost či zažívací potíže - to vše se nachází na seznamu nepříznivých projevů nebezpečné choroby.

Odborníci se však shodují v tom, že virus nadále mutuje a jeho odhalení se stává stále větší hádankou.

Právě proto lékaři naléhavě varují před dalším symptomem, objevujícím se u více lidí s koronavirus.

 

Některé léčené osoby se údajně shodně stěžovali na dočasnou ztrátu chuti a čichu, známou pod pojmem anosmie.

 

Přestože se jedná o poměrně častý průvodní jev i při jiných infekcích, pokud u sebe uvedený problém reálně zaznamenáte, alespoň z preventivních důvodů raději zůstaňte doma.