Nová týdenní vaječná dieta se kterou jdou kila zázračně dolů

0
(0)

Dalibor , 17. 10. 2022

Existuje mnoho různých diet, ale ne všechny jsou účinné. Pokud chcete vyzkoušet metodu, která funguje přiměřeně dobře, změňte svůj současný jídelníček. A to přidáním více vajíček.

Po vánočních svátcích se mnoho lidí pustilo do hubnutí. Obracejí se proto na odborníky na výživu a zkoušejí různé dietní programy. Přinášíme vám skvělý tip na vaječnou dietu, díky které rozhodně nebudete mít hlad. Mimo jiné doplňuje potřebné bílkoviny. 

Vaječná dieta od pondělí do čtvrtka

Níže je uveden příklad jídelníčku vaječné diety. Můžete si ji však upravit podle vlastní chuti.

  • Pondělí: K snídani si dejte dvě vařená vejce a ovoce dle vlastního výběru, k obědu pak dva plátky celozrnného chleba a kousek vybraného ovoce. Na večeři si dopřejte zeleninový salát s grilovaným kuřecím masem.
  • Úterý: snídáme stejně jako v pondělí. K obědu směs listového salátu, rajčat a okurky s grilovanými kuřecími prsíčky. A k večeři si dejte dvě vařená vejce se zbytkem zeleninového salátu a přidejte kousek ovoce (například pomeranč, jablko, banán).
  • Středa: ke snídani opět dvě vařená vejce s oblíbeným ovocem a k obědu krajíc celozrnného chleba s nízkotučným tvarohem a rajčatovou pomazánkou. K večeři kuřecí salát.
  • Čtvrtek: stejná snídaně jako předchozí dny, oběd s libovolným ovocem a večeře opět se zeleninovým salátem a kuřecím masem.

Co můžete jíst v pátek, v sobotu a v neděli?

V pátek si dejte dvě vejce natvrdo, ovoce a k obědu dvě vejce s dušenou zeleninou.

K večeři grilované rybí filé se zeleninovým salátem. V sobotu si dejte k snídani jen dvě vejce natvrdo, k obědu kousek ovoce podle vlastního výběru a k večeři pečené kuře se zeleninovým salátem.

Poslední neděli si dejte k snídani dvě vejce a ovoce. K obědu si dejte dušenou zeleninu s rajčatovým salátem, k večeři pečené kuře s listovým salátem. Při dietě nezapomínejte na hydrataci. Ideální je pít čistou vodu nebo zeleninové šťávy. Vypijte alespoň 2 litry tekutin denně.

Zdroj: damskydenik.cz