Nikdo nechápal, proč muž stále posílá exmanželce květiny. Nyní odhalil pravdu

0
(0)

Dalibor , 27. 10. 2020

Každý pár, který jednou vstoupí do manželství a má děti, věří, že jeho láska, náklonnost a pochopení obstojí ve zkoušce času, přežije všechny těžkosti a problémy a budou spolu žít šťastně po zbytek svého života. Všichni ale víme, že rozvodovost je vysoká a počet rozvrácených, nešťastných rodin a především nešťastných dětí, které po rozvodu rodičů trpí nejvíce.

Manželé se rozvádí z nejrůznějších důvodů a ve většině případů je právě rozvod nejbolestivější věcí v historii rodiny. Jak dobře víme, dospělé i děti často trápí pocity vzteku a stresu. A chování jednoho rodiče ke druhému tomu často ani trochu nepomáhá. Rodiče přitom řeší svůj vztah většinou velice špatným způsobem, a to:

  • hádkami,
  • obviňováním jeden druhého,
  • sezením u terapeuta.

Odpověď na problém je docela snadná

Žádné dítě si nezaslouží žít v atmosféře plné hněvu každý den, pokud se jeho rodiče rozhodnou přerušit společné soužití. V příspěvku, který se na internetu šířil rychlostí blesku, se otec Billy Flynn podělil o to, jak zvládá novou rodinnou situaci po rozvodu. Hlavní přitom je, že rozvod by neměl nepříznivě ovlivnit děti.

Podívejme se na jeho vyjádření

Na sociální sítě napsal: „Dnes má moje bývalá manželka narozeniny, takže jsem vstal brzy, abych nakoupil květiny, přání a dárky, které jsem přinesl dětem, aby jí je dali, a pak jsem pomohl připravit snídani jejich matce. Jako obvykle jsem dostal otázku, proč to sakra pořád dělám. Už je mi to dost nepříjemné, takže vám konečně řeknu důvod!

Vychovávám dva malé muže. Příklad, jak zacházím s jejich matkou, má významný dopad na to, jak budou vidět a zacházet se ženami a jejich postoj ke vztahům, až budou dospělí. To by pro mě měl být ještě důležitější úkol, protože jsme se rozvedli. Pokud tedy svým dětem nedáte podobný příklad, je čas to přehodnotit. Překonejte sebe i svůj problém a buďte příkladem! Vychovávejte uctivé muže a silné ženy, prosím! Svět je potřebuje více, než kdy jindy!“