Nevíte, jak se zbavit strií a zkusili jste všechno? Víme, jak se jich zbavit konečně nadobro. Tuto zázračnou věc koupíte všude

0
(0)

Dalibor , 26. 01. 2020

Kůže - největší orgán lidského těla, který je propojen se všemi dalšími institucemi. Dnes zjistíte, co je třeba udělat, abyste se zbavili strií na kůži.

Pokud někdo říká, že je to nemožné, klidně se nad tím pousmějte. Budete však muset porazit vaši lenost a pozitivní výsledky se stanou realitou.

Jak na to?

Žádný dermatolog vám neporadí, jak odstranit strie v domácích podmínkách. Je to proces, který vyžaduje úsilí a snadněji je zákazníkovi nabídnout odstranění strií laserem.

Pro začátek - maska ​​na napnutí kůže:

Maska z oleje a aspirinu:

několik tabletek aspirinu

2 PL teplého olivového oleje

aplikace:

Aspirin si rozpusťte v malém množství vody a spojením s olejem si vymíchejte kašičku. Teplou masku naneste na strie, nechte působit 20 minut a poté smyjte teplou vodou.

Aplikace této masky by měla probíhat pravidelně, nejlépe každý druhý den. Stačí trochu vytrvalosti a za měsíc uvidíte potěšující výsledek!

Strie nejsou věkově omezené a tak se mohou vyskytnout iu mladých a hubených lidí (převážně žen). Pro dosažení ještě lepších výsledků si do masky s aspirinem a olejem přidejte 1 vajíčko. 2x týdně si připravte tuto vylepšenou masku a budete mile překvapeni.

 

Kromě toho byste měli začít užívat tablety vitaminu E a vitaminu C. Vitamíny vyživí pokožku zevnitř a pomohou ji zregenerovat.

Také se doporučují pohybové aktivity, které zlepší krevní oběh. Jakákoliv zátěž dělá kůži více mladistvou, pružnější a atraktivnější. Díky cvičení se v těle produkuje kolagen, a kolagenová vlákna jsou důležitou součástí při obnově kůže se striemi. Může to být například plavání, tanec, běh, cokoliv!

Se striemi byste neměli jít do solária ani se vystavovat slunečnímu záření při opalování. Vysušíte si pokožku a strie se stanou více viditelnější. Pokud však budete na slunci, nezapomeňte svou kůži vyživovat kokosovým olejem nebo krémem s vysokým ochranným faktorem.

Za strie se nemusíte stydět, stačí jen trochu snahy a zapomenete na všechny komplexy!