Nemůžete se zbavit molů ? Nastříkejte tohle do skříní: Moli vyletnou ze skříní jako blesk, více jsem je doma už neviděla!

0
(0)

Dalibor , 24. 05. 2020

Moli se přestěhovaly do potravinářské skříňky v mé kuchyni. Poradim vám super triky . Protože jsem rozhodně nechtěla stříkat chemii na jídlo, začla jsem hedat  na internetu a našla jsem tento skvělý nápad. Chtěla bych velmi poděkovat autorovi a mohu také potvrdit, že moli jsem díky této metodě efektivně vyhnala z komory rychlostí blesku a už jsem je nikdy neviděla.

Domácí prostředek proti molům

Tento recept je velmi jednoduchý a pomůže vám udržet moli dost daleko od vašich věcí a nábytkem. A je to skvělé pro lidi, kterým smrdí ocet, i tenhle voní dobře!

Budeme potřebovat

  • Filtrovaná voda - 200 ml
  • Hřebíček - 20 až 30 do oblastí
  • Běžný alkohol - 300 ml

Jak na  to ? 

Vařte vodu a přidejte do ní hřebíček - vařte 5-10 minut. Potom nalijte do láhve a nechte vychladnout. Nakonec stačí přidat alkohol, promíchat a to je vše. Nastříkejte jej do skříně v které vás zlobí moli. Je to také vynikající prevence proti škůdců - pomohlo mi to s moloem, ale prý také pracuje proti jiným škůdcům. Někteří lidé stříkají okenní a dveřní rámy tak, aby se pavouci a brouci nedostali dovnitř. Zkuste to, rozhodně to doporučuji pro mě. :-)