Nejžhavější vzory nehtů pro rok 2024: Trendy, které musíte vyzkoušet!

0
(0)

Dalibor , 25. 05. 2024

Návštěva manikúry jednou za dva týdny se může stát rituálem, který vás uklidní a oživí váš týden. Od chvíle, kdy se posadíte do křesla v salonu nebo vytáhnete svou sbírku laků na nehty, abyste si doma udělali své oblíbené vzory, začíná relaxace. Prakticky nic nemůže narušit tyto chvíle čisté blaženosti. Tedy pokud vás nenapadne, co si pořídit tentokrát. V tom případě přichází na řadu náš seznam jednoduchých a roztomilých vzorů nehtů.

Nejlepší na této inspiraci je, že se dá použít celoročně a prakticky pro jakoukoli příležitost. Ať už hledáte zimní design nehtů, dáváte přednost teplým odstínům podzimních nehtů, živé barvy letních nehtů nebo se chystáte na jaro s tunou pastelových barev, níže najdete několik inovativních nápadů.

11 jednoduchých a roztomilých vzorů nehtů

Máme pro vás návrhy s rozkošnými srdíčky, které jsou skvělou volbou pro Valentýna. K dispozici jsou také různá provedení francouzské manikúry a neutrálně laděné nehty zvýrazněné třpytkami, zlatem, perlami nebo bílou barvou, které by mohly fungovat jako nehty na svatební den. Ať už patříte mezi milovnice gelové manikúry, pudru, nebo jste vyznavačkou akrylových nehtů, něco si zde vyberete.

Třpytivé hvězdy

Třpytivé třpytivé hvězdy se třpytí a září. Pokud s kreslením vzorů barvami začínáte, vytvořte malé trojúhelníky a spojte je. Nejlepší na tom je, že nemusíte vytvářet celé hvězdy, abyste dosáhli nápadu.

Plameny

Svěží pojetí francouzské špičky s živými plameny. Vyzkoušejte tento design v bílé barvě nebo ho kombinujte s neonovými či základními barvami.

Pastelová srdíčka

Tento sladký design vám může připomínat oblíbené valentýnské cukroví. Odpočiňte si od typických červených a žhavě růžových srdíček a zvolte tuto variaci pastelových tónů.

Zelené a zlaté akcenty

Není to úplně francouzský tip, ale tyto elegantní zlaté a zelené akcenty na špičce nehtu vytvářejí zajímavý design nehtů s negativním prostorem.

Žluté půlměsíce

Přidejte barevný nádech do jinak decentní manikúry vyplněním půlměsíců na spodní straně nehtu. Hvězdou je zde žlutá barva, ale klidně můžete prozkoumat i jiné odstíny.

Rozkvetlé květiny

Odvážné barvy dělají z tohoto designu zábavnou volbu, ale kvetoucí gelový základ je skutečnou hvězdou. Když na podklad naaranžujete pět teček oblíbeného barevného laku, sledujte, jak „rozkvétá“ sám od sebe, jak se barevné tečky pomalu rozšiřují a rozptylují a vytvářejí okvětní lístky.

Gelové ovoce

Malé kuličky téměř průsvitných gelových odstínů se několika šlehy zeleného laku promění v to nejrozkošnější ovoce. Přidejte je do neutrálního základu, jak je vidět zde, nebo je namalujte na zářivou barvu dle vlastního výběru.

Závodní pruhy

Tuto inovativní variaci si zamiluje každý, kdo si potrpí na klasickou francouzskou špičku. Namísto vytvoření plného oblouku v horní části nehtu soustřeďte dvojité bílé čáry na levou stranu nehtu a získejte tento sportovní vzhled.

Bílé linie

Nenápadnost neznamená nudu. Ve skutečnosti tyto vodorovné a svislé bílé linky dodají poměrně jednoduché manikúře tu správnou úroveň zajímavosti.

Černá a bílá

Klasická černá a bílá barva vždy zajistí, že vaše nehty budou vypadat elegantně a sofistikovaně. Tyto abstraktní bílé pruhy umístěné přes černý francouzský tip toho přesně dosáhnou.

Vlnité smajlíky

Pomocí několika pohybů štětce a strategicky umístěných teček můžete dosáhnout těchto animovaných smajlíků.