Největší nepřítel farmaceutického průmyslu: Léčí téměř vše

0
(0)

Dalibor , 15. 02. 2020

Určitě jste už o ní slyšeli, ale zřejmě jste netušili, jaká úžasná dokáže být pro naše tělo.

V současnosti se tato látka znovu dostává na výsluní a to díky vědcům zkoumajícím její dopad na více vážná onemocnění.


Záběr toho, čemu všemu dokáže nejen předcházet, ale i léčit je vskutku široký - počínaje od různých houbovitých infekcí, přes zastavování astmatických záchvatů, až po rakovinu.

Zázračná soda bikarbona


Jeden z konceptů snažících se objasnit příčiny rakoviny poukazuje na to, že rakovina vzniká v kyselém prostředí, které se vyznačuje výskytem houbovitých a plísňových infekcí.

 

"Když se soda bikarbona užívá orálně zředěná ve vodě (hlavně ve vodě s vysokým obsahem hořčíku), případně se užívá transdermálně ve formě koupelí, stává se z ní látka první linie boje s rakovinou, chorobami ledvin, cukrovkou, chřipkou či běžného nachlazení.

Je dokonce účinná i při zamoření radioaktivními látkami, proto každý člověk by měl seznámit se způsoby, jak se používá ".

Nedostatek bikarbonátů se v současnosti považuje za nejvíce neodhalen zdravotní problém na světě a to i přesto, že jeho výskyt je extrémně častý.

Problémy s překyselením a nízkými pH hladinami (relativní nedostatek bikarbonátových iontů) si berou na lidském zdraví obrovskou daň.

Proč je překyselení tak vážným problémem


Čím větší je překyselení organismu, tím horší zdravotní problémy člověk má.


Je tomu tak proto, že téměř každá biochemická reakce je závislá na pH prostředí, v němž má proběhnout. Nejcitlivější na pH jsou přitom enzymy.

Velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje pH našeho vnitřního prostředí, je naše strava.

"Moderní" typy stravování však způsobují nezdravý nárůst pH, čemu laicky říkáme překyselení těla. To pak způsobuje nerovnováhy vnitřního prostředí a narušuje buněčné aktivity, občas až do takového extrému, kdy zcela přestávají plnit své funkce.

Nízké pH (kyselost) v těle vede k degradaci tkání a po určitém čase vyvrcholí vznikem problémů jako jsou rakovina, kardiovaskulární onemocnění, cukrovka, osteoporóza či pálení žáhy.

Životní funkce probíhají nejlépe v mírně zásaditém prostředí. To dělá ze sody extrémně přínosnou látku při prevenci, ale i léčbě mnoha onemocnění.


 
Jak soda bikarbona dokáže zvrátit i ty nejtěžší stavy


Jak uvádí Dr. Eric Chan, terapeut přírodní medicíny a naturpatie:

"Vykonával jsem terapii intravenózního podávání bikarbonátů jako součást přírodní léčby pro pacienty s alergiemi, případně s citlivostí na různé chemické látky.

Jde o výbornou terapii hlavně během jara a léta, tedy v období největší sezóny alergií.

Alkalizovat intravenózní soda bikarbona dokáže často okamžitě zastavit alergickou reakci či astmatický záchvat, protože uvedené reakce nedokážou probíhat v zásaditém prostředí. "

Někteří z jeho pacientů dosahují velmi dobré výsledky i pitím jednoho alkalizovat nápoje každou noc (půl až jedna čajová lžička jedlé sody zředěná v 2 dcl vody).

Tento nápoj citelně snižuje intenzitu jejich alergických reakcí.

Jak dodává na závěr:

"Všichni moji pacienti z Vancuveru a Richmondu velmi dobře uvedenou terapii tolerují, nezpůsobuje jim žádné nežádoucí vedlejší účinky".

👍 Tento návod je užitečný