Nejsou vaše nohy zrovna v kondici? Jednoduchý trík na popraskané paty

0
(0)

Dalibor , 06. 03. 2020

Nejsou vaše nohy zrovna v kondici? To se dá snadno napravit. POKUD máte k dispozici citron, banán, trochu rostlinná oleje a vazelínu, jste zachráněna. Tenhle arzenál dá vaše paty opět do pořádku!

Léto pomalu Trouba k ústupu a s ním odchází i sezona otevřených bot. Říkáte si, že konečně nebudete musela trávit peci o nohy tolik času? Tak samozřejmě, drobné nedostatky v pedikúře zamaskují ponožky, ale co vaše popraskané paty? S nimi o nějakém pohodlí Nemůže být ani řeč! Naštěstí jsou tu domácí metody rychlé nápravy, které slibuji ty nejlepší výsledky. Čemu dáte přednost?

Citronová výživná maska ​​s růžovým nádechem


Na tento recept budete potřebovat čajovou lžička citronové šťávy, Stejné množství čistého glycerinu (seženete v drogerii nebo na internetu) a čajovou lžička růžové vody. SMÍCHÁNÍ zmíněných ingrediencí vznikne výživná maska, kterou aplikujte na nohy, vklouzněte do bavlněných ponožek a nechte působit přes noc. Ráno chodidla oplach vlažnou vodou.

Rostlinný olej, dostupná pomoc

Svá chodidla Můžete bez obav svěr i TÉTO běžné kuchyňské surovině.

 

Olej téměř okamžitě změkčuje suché paty, a navíc odstraní i odumřely kožní buňky.

 

"Mazadlem" si potírejte a jemně masírujte postižená místa. Pro optimální výsledky tuto kúru několikrát opakujte.


Banán? Ten není jen k jídlu


Věděli jste, že k ošetření poškozených pat se vlastně dá použít kterékoli ovoce? Ale konkrétně banán má silné léčebné vlastnosti. Zralá banánová buničina odstraní odumřely pokožku, opraví nedokonalosti a změkčuje ztvrdlou kůži. Stačí jen kousek ovoce položit na "místo činu" a vyčkat zhruba deset minut. Efekt bude úžasný!

 

Parafínový vosk, kosmetický zázrak


Vosk z parafínu je jedním z nejlepších prostředků k ošetření nohou. POKUD nevíte, kde se něco takového Shan, doporučujeme poohlédnout se po internetových obchodech. Vybrat si tam Můžete z mnoha variant. Až ho budete Mít po ruce, zkombinujte jí s kokosovým olejem, směs ohřejte a rozmělní na pánvi. Jakmile zchladit, vetřete si "krém" na paty a nehtu dělat svou práci, ideálně přes celou noc.

Vazelína s citronem, záruka úspěchu


Ještě předtím, než s touto procedurou začnete, ujistěte se, že vaše nohy jsou dokonale čisté, tedy bez nečistot. Poté promíchejte lžička vazelíny s citronovou šťávou a směs vetřete do pokožky. Co se nevsákne, to po 20 dvaceti minutách smyjte vodou.

👍 Tento návod je užitečný