Nikdo nechápal, co dělá. Pak ale vytvořil čaj, po kterém zhubnul spoustu kilogramů za měsíc.

0
(0)

Dalibor , 01. 10. 2020

Čtenářka se s námi podělila o recept, díky kterému v krátké době zhubla pět kilo. A to vše během necelého týdne. Možná se vám to zdá jako nereálné. Nicméně to můžete sami vyzkoušet a uvidíte. Rádi byste zjistili, jak to dokázala? Pak nepřestávejte číst. Máme pro vás totiž tajný recept na rychlé a úspěšné hubnutí.

Petrželový čaj

V dnešním článku jsme pro vás připravili recept, na petrželový čaj. Díky tomu nastartujete svůj metabolismus a začnete hubnout raketovou rychlostí. To ale není všechno. Tato nenápadná rostlina, kterou známe především z přípravy pokrmů, má totiž spoustu dalších účinků, které prospívají našemu zdraví. Navíc vás dokáže zasytit, tudíž nebudete trpět hlady. To vše jen za použití dvou přísad, z čehož jednu máte doma téměř zadarmo. Připravte si

  • hrst petržele
  • jeden litr vody

Jak na přípravu čaje z petržele

Napusťte si vodu z kohoutku do hrnce. Postavte na plotnu a přiveďte k varu. Mezitím si nasekejte najemno hrst petržele. Doporučujeme, aby byla petržel čerstvá, a ne sušená. Nasy

pejte do vroucí vody a nechte odstát po dobu dvaceti minut. Poté tekutinu sceďte.

Během dne byste tekutinu měli průběžně upíjet. Vždy jen jeden doušek, ale po častých dávkách. Denně byste měli celý jeden litr vypít. Dávejte si ale pozor! Rozhodně se nedoporučuje pít větší množství než pouze jeden litr denně. Na tom se experti shodují.

Proč je petržel zdravá

Nejen, že umí nastartovat váš metabolismus a urychlit tak hubnutí. Je také silně močopudná. Sice se vám bude chtít častěji na toaletu, ale dokáže vám snížit tlak a vylepšit funkci ledvin. Protože z těla budete vylučovat větší množství sodíku a vody skrze moč, zvýší se vstřebávání draslíku do ledvin. Tento proces se možná může zdát složitý, ale opravdu zabírá. Pomáhá při špatném oběhu krve, otocích v končetinách, celulitidě a dalších kardiovaskulárních a cévních problémech.