Nejrychlejší detox, prevence nemocí a posílení imunity - TENTO nápoj vám bude mimořádně chutnat!

0
(0)

Dalibor , 22. 03. 2020

Detoxikační nápoj ze šťavnatého citronu, zázvoru a jablka skvěle chutná a udělá s vaším zdravím hotové divy. Vyzkoušejte!
Stačí zkombinovat správné suroviny a začnou se dít zázraky.

Máte pocit, že vaše střeva ještě tráví dovolenou a jsou zpomalené?

Než se ručička na váze pohne nesprávným směrem, udělejte, co se dá. Tento nápoj vám bude nejen chutnat! Je jednoduchý, účinný a navíc přírodní.

Odborníci se shodují, že konzumace 1 jablka denně významně snižuje spotřebu léků na předpis. Zázvor podporuje činnost střev, zabraňuje nadýmání a pomáhá odstraňovat z těla jedovaté látky. Citron obsahuje vitamin C a důležité antioxidanty, které skvěle fungují jako detoxikační prostředek. Sůl napomáhá trávení, odstraňuje nahromaděné toxiny a zároveň jejich neutralizuje. Pro přípravu tohoto nápoje budete potřebovat pouze 5 minut.

Připravte si:

  • ½ šálku teplé vody
  • ½ šálku 100% jablečné šťávy
  • ½ lžičky himalájské soli
  • 2 lžíce citronové šťávy
  • 1 lžička zázvoru

Jak na to?


Zahřejte vodu a dejte pozor na to, a by nevřela. Přidejte sůl a dobře promíchejte. Na závěr přimíchejte ostatní suroviny a nápoj je připraven.

Zázvor - podpoří činnost střev, odstraní z těla jedovaté látky

Citrón- obsahuje vitamín C a antioxidanty, které mají detoxikační účinek

Sůl - pomáhá při trávení a odstraňuje nahromaděné toxiny

Jablko - nastartuje metabolismus

Přečetli jste si článek až do konce? Zaujal Vás? Potom můžete práci redaktora odměnit tím, že dáte článku na Facebooku lajka nebo jej budete sdílet děkujeme.

Upozornění: Tento článek má pouze informační charakter a jedná se o překlad ze zahraničních webů. Nenahrazuje lékařskou léčbu, vyšetření lékařem ani konzultaci jiným odborným zdravotnickým pracovníkem. Příspěvky mohou obsahovat informace, které se neshodují s názory redakce.
Prohlašujeme, že autoři ani provozovatel webu nepřebírají zodpovědnost za případné újmy způsobené využíváním léčebných metod v tomto článku.
Přestože jsou recepty, rady nebo léčebné metody v tomto článku psané s nejlepším svědomím autora textu, jejich použití je na vlastní nebezpečí a mělo by probíhat výhradně po konzultaci s lékařem.