Nejlepší ochrana proti rakovině a lék na poškozené ledviny

0
(0)

Tomáš , 23. 07. 2021

Zázračný nápoj z přírodních surovin je úžasným zdrojem kyseliny listové, karotenoidů a protirakovinných sloučenin. Můžete si ho přitom snadno připravit doma a potřebovat budete jen několik základních ingrediencí, které snadno seženete v obchodě během celého roku. Hlavní složkou tohoto nápoje je červená řepa a další čerstvá zelenina.

Příprava nápoje je úžasně jednoduchá

Připravte si tři červené řepy, dvě mrkve a dvě jablka. Pomocí mixéru řepu rozmixujte na šťávu a nechte ji hodinu stát. Poté přidejte čerstvý džus ze dvou mrkví a dvou jablek. Všechny ingredience důkladně promíchejte. Výsledný nápoj byste měli pít minimálně jednu hodinu před snídaní na lačný žaludek. Jedině tak bude nejlépe fungovat.

Je dost možné, že pro vás bude chuť tohoto nápoje příliš silná a nebudete schopní ho vždy vypít. Pokud vám bude jeho chuť hodně vadit, můžete do něj přidat trochu medu, díky kterému bude sladší a pro vás jistě příjemnější. Nikdy nepoužívejte cukr, ale jen domácí med. Je velmi zdravý a jen posílí účinek tohoto zdravého koktejlu.

Na co dávat pozor?

Je velmi důležité, abyste nesmíchali všechny ingredience najednou. Možná si myslíte, že přípravu urychlíte a dáte do výkonného mixéru vše najednou. To je ovšem velká chyba, protože šťáva z červené řepy potřebuje hodinu stát. Během této doby se z ní uvolní sloučeniny, které vám jinak mohou způsobit nevolnost, zvracení a závratě.

Díky tomuto jednoduchému a neuvěřitelně zdravému nápoji se můžete vyhnout rakovině i nemocem souvisejícími s játry a ledvinami. Kromě toho funguje skvěle jako prevence žaludečních vředů a posiluje imunitní systém. Šťáva pomáhá vylučovat z těla toxiny, nabít energií a obzvláště účinná je pro ženy, protože snižuje menstruační bolesti. Budete mít také lepší výsledky krevních testů, protože zlepšuje kardiovaskulární systém.